• Неодамнешно
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија 3 во 1 Риба Филтер Пумпата Аквариум Додатоци Воздух

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

Buyers rating:
DEN 2131.20

Количина на стоки

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми. ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно да се спречи мали риби или нечистотии да бидат вовлечени во внатрешноста и тоа е многу погодно да биде ставен во риби и да се зачува простор. ?Направени од високо квалитетни пластични материјали, за филтер пумпата е отпорен на корозија и издржливи. ?Постојат 5 димензии на производот, за да изберете од : 6 W, 15 W, 20 W, 25 W, 30 W. ?Филтерот на пумпата може да се постигне на повеќе функции како циркулација на вода, вода филтрација и снабдувањето со кислород, што е мулти-функционален и практичен. ?Добредојдовте на xiangpitang Продавница?Опис : Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно да се спречи мали риби или нечистотии да бидат вовлечени во внатрешноста и тоа е многу погодно да биде ставен во риби и да се зачува простор.Филтерот на пумпата може да се постигне на повеќе функции како циркулација на вода, вода филтрација и снабдувањето со кислород, што е мулти-функционален и практичен.Направени од високо квалитетни пластични материјали, за филтер пумпата е отпорен на корозија и издржливи.Постојат 5 димензии на производот, за да изберете од : 6 W, 15 W, 20 W, 25 W, 30 W.Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми.Точка Име : Риба Филтер Pump Material : Plastic Style : 3-во-1 Style Plug Тип : CNFeatures : Мулти-цел, 3-во-1, Енергија-saving Size Детали : [Моќ 6 W] Лифт : 0.75 м, Тече : 600 L/h, Moter Димензии : 8cm x 4.2 cm x 4.8 cm/3.15" x 1.65" x 1.89", Power Кабел Должина : 140cm/55.12" (Прибл.)[Моќност 15 W] Лифт : 1.2 m, Проток : 800 L/h, Moter Големина : 9cm x 5.1 cm x 10cm/3.54" x 2.01" x 3.94", Power Кабел Должина : 140cm/55.12" (Прибл.)[Моќност 20 W] Лифт : 1.4 м, Тече : 1000 L/h, Moter Големина : 9.5 cm x 5.8 cm x 11cm/3.74" x 2.28" x 4.33", Power Кабел Должина : 140cm/55.12" (Прибл.)[Моќ 25 W] Лифт : 1.6 м, Тече : 1200 L/h, Moter Големина : 10cm x 6.5 см x 11.5 cm/3.94" x 2.56" x 4.53", МоќКабел Должина : 140cm/55.12" (Прибл.)[Моќност 30 W] Лифт : 1.9 м, Тече : 1600 L/h, Moter Големина : 10.5 см x 6.5 см x 12cm/4.13" x 2.56" x 4.72", Power Кабел Должина : 170cm/66.93" (Прибл.)Подолу Должина : 88cm/34.65" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 во Собата на Риба Филтер Пумпата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16