• Неодамнешно
Јасно Моќ 50 ft Тешки Отворено Продолжување Кабелот 12/3 SJTW со Запалени Конектор, Вода & Времето Отпорни, Пламен Retardant, Hi-Vis Сина, 3 Prong Основани Приклучокот, DCOC-0105-DC

Јасно Моќ 50 ft Тешки Отворено Продолжување Кабелот 12/3 SJTW со Запалени Конектор, Вода & Времето Отпорни,

Buyers rating:
DEN 1319.76

Количина на стоки

Никел обложени месинг ножеви нема да ги кородираат што помага да се спречи искрење.Здраво-видливост мозок е идеален за употреба со тешки моќ алатки и апарати.Нема да попуштат, подели или да се загрози во екстремно ладното време надолу за да -58ºF.Основани приклучок и Запалени Конектор.Номинална 15 Amps/125 Volts/1875 Watts.Агенцијата тестира и да биде одобрен за употреба во USA & Canada.Ова Јасно Моќ DCOC-0105-DC Hi-Vis Сина Отворено продолжување мозок вклучува заклучување конектор да се задржи моќта алатки поврзани.Постои, исто така, моќ индикатор светлото за да се покаже, кога постои моќ трчање низ кабелот.Ова Јасно кабелот за Напојување е идеален за опрема и алат, отценети до 15 засилувачи.15 Amps/125 Volts/1875 Watts.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16