• Неодамнешно
obmwang 50 Парчиња 3 Природни Срцето Парчиња Дрво, DIY Дрвени Украси Недовршени Predrilled Дрвени Срцето Embellishments со Природни Twine за Денот на Вљубените, Венчавка, денот на Благо?

obmwang 50 Парчиња 3 Природни Срцето Парчиња Дрво, DIY Дрвени Украси Недовршени Predrilled Дрвени Срцето Embellishments

Buyers rating:
DEN 311.52

Количина на стоки

Пакет се Вклучени : 50 парчиња Недовршени Дрво Украс и 50 парчиња Природни Јута Twine да се врзуваат за бесење.Големина : 3×2.9 инчи, дебелина : 0.3 цм/0.1 инч.Квалитет на Материјалот : Овие дрвени срцето embellishments се направени на премиум природно дрво, Одлична ласерски сече и полиран, убаво дрво изшкуркан и сува, мазна и без лабава чипови.Празно Дрво Кругови Дизајн : Вие сте во можност да се во боја со маркери, фото трансфер, налепници, сјајот/лепак камења на овие недовршени дрво парче, совршен за правење на свој уникатен домашен украси и со голем спомени со вашето семејство и пријатели.Широка Примена : Совршен за денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, бебе туш, партија,и др.Добро идеален за слики, гости, embellishments, подарок ознаки, сакаат картички, табела броеви и други занает проекти. 100% Задоволството Гарантира : Ние се обидуваме да се направи на најдобар производ и задоволување на по-продажбата на услугата.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, замена или рефундирање ќе бидат понудени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16