• Неодамнешно
Juvielich 1000Pcs 0.1 ml Расположливиот Микро Центрифуга Цевки Полипропилен Дипломирал Microcentrifuge Цевка за Лабораторија

Juvielich 1000Pcs 0.1 ml Расположливиот Микро Центрифуга Цевки Полипропилен Дипломирал Microcentrifuge Цевка

Buyers rating:
DEN 414.24

Количина на стоки

[Материјал]Изработени од Полипропилен,нема меурчиња,без нечистотии,висока и ниска температура отпор,висока и ниска температура отпор.Погоден за центрифуги. [Size]Капацитет : 1/10ml;Производ модел : 1/10ml. [Запечатување]Со прилог snap капа,течење-доказ и лесен за употреба,флексибилен капак,удобен операција. [Складирање Примена]Одлична за storaging течност,прав и мали предмети како што се зрнца,нафта,итн. [Примерок се Соберат]Широко се користи во молекуларната биологија,клиничка хемија,биохемија и други области.Спецификација : Материјал : Polypropylene Color : Clear Capacity : 10ml Product модел : 1/10ml Type : Конус дното со lid Description : 1.Тие се изработени од високо квалитетен материјал полипропилен кои се прилагодени на микро центрифуга, здрав и не е лесно да се деформирани.2.Овие цевки се нудат со прилог капи,секоја цевка е моделирана со прецизна дипломирањето оценки за точни мерења,кои го олеснуваат точни земање мостри.Флексибилни Капак за отворање и затворање лесно,leakproof.3.Широко се користи во собирање Примерок во молекуларната биологија,клиничка хемија,биохемија и други области.Идеален за многу области,како што се лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени волумен течност.4.Можете да ја обележите информации на станот капа и лесно да се идентификува.Одлична алатка за складирање на течни,прав и малите објекти,како што се зрнца,нафта,итн.Пакет Содржина : 1000 Pcs x Пластични Центрифуга Цевки со Snap Cap Note : ве Молиме потврдете го бараната големина и материјал пред да ги купите,и да ја стави на право место.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16