• Неодамнешно
Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Buyers rating:
DEN 490.80

Количина на стоки

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9. 5-Инчен директно вилица Јазик и Жлебот клешти Ритам заеднички plier со удобноста костец 1. 5-Инчен вилица капацитет ласерски термички обработени 90° заби фалсификувани висока јаглероден челик Направени во САД Од Производителот Оваа 9.5" јазик и жлебот клешти има право агол на забите зафат за контрола во сите правци за максимална залак и минимум носат.Патентирана undercut јазик и жлебот дизајн уверува не се лизга на вилицата акција.Патентирана зајакнување на работ минимизира стресот кршење.Патентирана Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспеси.Има CHANNELLOCK СИНА удобност костец.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16