• Неодамнешно
Sonic Обраснат на лице-Чистење со Четка, 4 Режими, Силикони Лице Scrubber со Ротациони Магнетни Лежиште, се Соочуваат со Четки за Чистење и Exfoliating, Масажа, Водоотпорен Полне

Sonic Обраснат на лице-Чистење со Четка, 4 Режими, Силикони Лице Scrubber со Ротациони Магнетни Лежиште, се

Buyers rating:
DEN 863.76

Количина на стоки

【Ултразвучно Моќен Чистење】 Sonic техника на exfoliating четка однесе на преку спа-ниво чистење искуство.Добие подлабоко очисти како 6000rmp/мин sonic пулсирања на sonic обраснат на лице-чистење со четка се постигне во порите да се измијат нечистотија, масло, пот, шминка остатоци, мртвите клетки на кожата ..и повеќе.Лицето четки за чистење и exfoliating прави вашата кожа на лицето во потрага мазна и нежна.Тоа е совршено лице scrubber за жените. 【Услужни и Нежни Храна одделение Силиконски】 лицето чистење со четка е направена од ултра-хигиенски и мека силиконска гума со супер еластичност, што значи дека може да се добие подобра нежно длабоко чистење и масажа без да ја вознемири вашата кожа.Меки силиконски влакната на лицето чистење со четка се нежно на вашето лице и може да се вклопат на лицето криви ефикасно.Силиконски лицето четка, исто така може да се користи за чувствителна кожа. 【Магнетни Мушка Ротација】 во Споредба со лицето четка на пазарот, уникатен дизајн на оваа обраснат на лице-чистење со четка е оригиналниот стерео ротирачкото магнетно мушка систем.Лицето почиста четка бил изграден во 2 ротирачкото магнетно монистра, да се симулираат fingertip триење при чистење, така што целото лице може да се чистат повеќе темелно и да уживате во релаксирачки и фирма масажа.Со овој лицето четка, убава кожа е во вашата дланка!. 【4 Функционални Режими】 Оваа лицето измијте четка доаѓа со 4 различни функционални сцени на 3 D магнетни мушка ротација за да се задоволат различните потреби на различните типови на кожа.Ве молиме започнете со благ интензитет, а потоа полека се обиде посилна една подоцна.Користење на силиконски лицето четка правилно, можете да уживате освежување и просветувајќи тен секој ден!. 【IPX7 Водоотпорен & Безжични Полнење】 лицето четка за чистење усвојува IPX7 целосно водоотпорен дизајн за да се обезбеди употреба безбедно во туш или када.Лицето exfoliator четка со магнетна база може да биде ефикасно и брзо се наплаќа, а лицето scrubber може да се полни преку едноставен USB контактот.Задолжен за 2 часа, и може да се користи и до 30 пати по целосно наполнета!.Оваа обраснат на лице-чистење со четка е чекор напред во убавината техника.Висока-брзина на вибрации до 6000 вртежи во минута,насочена од страна на меки силиконски контакт-точки,длабоко чистење и нежна exfoliating,пора-затнување нечистотија,масажа на кожата.Доаѓа со 4 различни функции, начинот на 3 D магнетни мушка ротација ги задоволат вашите различни потреби.Со нашите sonic лицето чистење, имате убав, чист и блескав кожата секој ден.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност �

DEN 1718.16
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40