• Неодамнешно
puseky Бебе Кревет Комарец Нето Виси Цвет Топка Креветчето Додатоци Ѕид Pendant Оркестарот(Сив)

puseky Бебе Кревет Комарец Нето Виси Цвет Топка Креветчето Додатоци Ѕид Pendant Оркестарот(Сив)

Buyers rating:
DEN 815.76

Количина на стоки

1. Изработени од 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Убава декорација за спалната соба и може да бидат заменети со комарец нето. 3. Може да се закачи на деца кревет или шатор како играчка за. 4. Деликатна рачно изработени изработка, Тоа е толку уникатен и шик што ќе може да се разгледа за да се добие како подарок за вашите пријатели. 5. Совршен за домашна декорација, комарец нето pendant, деца соба pendant и фотографија реквизити.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Mesh gauze Color : Сива, Розова, Бела(изборен) Diamter : прибл.11cm/4.3 во Должина : околу.60cm/23.6 in Weight : Прибл.27g/1oz Note : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Пакет Including Package листа : 1 * Цвет Топка Оркестарот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40