• Неодамнешно
HIMERUS Огледало на Ѕидот Налепници Модерна Хексагонални Геометриски Модел Отстранлив Ѕид Decals DIY Винил Уметност Ѕид Налепница Уметност Дома Декорација 24Pcs Sliver

HIMERUS Огледало на Ѕидот Налепници Модерна Хексагонални Геометриски Модел Отстранлив Ѕид Decals DIY Винил Уметност

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

SAFE МАТЕРИЈАЛ - Нашите геометриски огледало decals се изработени од еко-пријателски arylic, сосема нетоксичен и не-friable.Неговата површина е одраз и мазна како огледало, но тоа нема да ја намали твојата рака, ниту пак ќе биде скршен лесно како очила огледало.Можеби одраз не е како 100% како добар вистинско огледало, но тоа е далеку подобро од оние тенки & мека сребро налепници.Огледалото decals може да се залепи на ѕидот од двострано лепливи ленти вклучени во пакетот, и отстрани без да се оштети нашиот ѕидови.ЗАШТИТНА ФОЛИЈА - Секој еден дел од акрил огледало плочка има пластичен филм за својот одраз страна.Не грижете се за гребење или на облачни огледало површина кога ќе го примите акрилик огледало, бидејќи гребнатини се на некоја заштитна фолија која ја покрива сјајна огледало.ЗА ГРЕБЕЊЕ - ве Молиме да НЕ лупам на заштитна фолија надвор до сите огледало плочки се залепи на вистинските места на ѕидот.Заштитен филм треба да се заштити огледало и се пензионира само кога сте завршиле уметноста на создавање такви композиции.Но, сепак акрилик огледало е многу полесно да бидат оштетени со гребење од очила огледало, па НЕ избришете ја со тврда хартија.ШИРОКА ПРИМЕНА - огледало decals би можеле да се применат за повеќето од мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, фрижидер, кабинетот и така натаму.Ти си предложи да ставете ги на ѕид мазни површината, како што се за пластична површина, мазна позадина, мазна стакло, дрво површина, плочка површина, метална површина, латекс ѕидови.Ве молиме НЕ користете ја на прав-обложени ѕидови.Ве молиме бидете сигурни дека ѕидот е чист.СОВРШЕН ИЗБОР - Вкупно 24 парчиња во еден пакет и сите во една големина за 4.96"*4.33"*2.48" секој.Може слободно да се стави во каква било позиции и уникатни комбинации за вашата спална соба, бебе бебе соба соба, дневна соба, трпезарија, кујна, фотографии ѕид или ТВ позадина.Се даде можност да се користи имагинација, креативност и донесе изненадувања на вашето семејство и пријатели!Овие сребро decals наскоро ќе го направат вашиот ѕид повеќе уметнички и сјајна, и да ви помогне да добиете повеќе комплименти и пофалби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен

DEN 1308.00
Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60