• Неодамнешно
8Pcs Обновливи Eater Stencils-12x12 Инчи Големи Пролет Stencils Вклучувајќи Морков Печ/Добредојдовте Пролет/Cottontail/Среќен Велигден Stencils, Правење на Вашиот Сопствен Farmhouse Знак

8Pcs Обновливи Eater Stencils-12x12 Инчи Големи Пролет Stencils Вклучувајќи Морков Печ/Добредојдовте Пролет/Cottontail/Среќен

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Големината на Велигден Stencils-Нашите Пролетта и Велигден stencils доаѓаат со 2 големини.Големината на квадратен облик е : 12 x12 инчен и правоаголна форма е 14.15x5.5inch.Издржливи и обновливи – Нашите Пролетта и Велигден Stencils се направени на здрав полиестер филм со добра флексибилност и издржливост, тоа може да се користи постојано после миење и е лесен за чување.Лесен за употреба –Само Стави ја на рамна и фиксна тоа, сликам со четка или со спреј спреј пиштол.Можете да заработите Велигден занаети со вашите деца.Забавувајте се со нашите Пролет stencils!.Мора да се за Велигден оркестарот8pcs различни farmhouse стилови на Пролетта и Велигден stencils.доволно опции се предвидени за вас да се создаде свој farmhouse знак.Разноврсна - Нашите Пролетта и Велигден stencils се совршен за сите видови на DIY занаети и проекти.Заеднички користи вклучуваат ѕид украси, поштенско Сандаче, Прозорецот за украсување, мебел, дрво знаци, Платно Tote Кеси, Перница ги опфаќа и облека.Голема Пролетта и Велигден stencils образец сет за занаети или да направи проекти резерви.Овие може да додадете совршен одмор допир за вашиот ентериер.Можете да ги користите нашите Велигден stencils да сликам на платно, камен, Прозорец на ѕид, дрво, поштенско сандаче,Платно или други предмети.Додадете личност во вашиот дом и да креирате сопствени убава занаети со било која боја и материјал на вашиот избор.Детали за Велигден stencils : 1.Квадратен облик е 12x12inch2.Правоаголна форма е 14x5.5inch3. Материјал : ПЕТ plastic4.Количина : 8pcs Велигден stencils Easter Матрицата Care & Мерки на претпазливост : Миење со сапун и топла вода веднаш по употребата.Не се изложуваат на прекумерна топлина или во пламен.Родителски надзор се охрабруваат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16