• Неодамнешно
SAMCOM FPCN10A Воки Токи Долга Низа Батерија Бизнис Програмабилни 2 Начин Радија за Возрасни двонасочна Радио(6 Пакети) со 6 Начин Мулти Банда Полнач

SAMCOM FPCN10A Воки Токи Долга Низа Батерија Бизнис Програмабилни 2 Начин Радија за Возрасни двонасочна Радио(6

Buyers rating:
DEN 1800.00

Количина на стоки

【Две Методи на Комуникација】Притискање на Левата Страна PTT можете да започнете разговор на истиот канал.Притискање на "ГРУПАТА" копче ви овозможува да ја испорача пораки до сите членови на тимот, дури и тие не се наоѓаат на истиот канал.Одлична опција за security guard координација, првиот responders, планирање на настани или ресторан за управување кои е потребно да се задржи во допир со голема група веднаш. 【Superlong Режим на Радио 】Бестрашен на излегување од власта со 3000m Ah Li-ion батерија нуди 190 часа од екранот во мирување и 33 часа на работа.UN38.3 Безбедноста За Транспорт Уверение.Цврста школка и тврдоглави додатоци за анти-пад и вода-reinstate.Ажурирани антени, earpieces, и спојувалка за каиш обезбеди долгорочна употреба.Поддршка ВОКС Со CTCSS/CDCSS кодови ви овозможуваат да креирате Сопствени Фреквенција и да се обезбеди безбедно разговор.Лесно Поставување на 2 радио начин со едноставна програма поставување на компатибилни со другите брендови' радија;( Софтвер само поддршка на КОМПЈУТЕР, не Mac). 【 Шест начин Мулти Банда Полначот】LED светла за да укажуваат на полнење статуси : црвена за полнење, зелени за целосно наполнета, светло зелена за почеток за да се вклучи.Пакетот вклучува : двонасочно Радио x6; 1500m Ah Батеријата x6; Долго Антена (6.7 инчи) x6; К-Тип на Слушалка x6; Приклучете го Полначот (НИ Стандард) x6; Спојувалка за Каиш x6; Прирачник x6. Мулти Полначот x1. SAMCOM токи-токи е идеален за внатрешна комуникација како безбедност на тимот,фарма, градилиштето, одржување тим, магацин, хотел, фабрика, продавница, училиште, итн.Надворешни услови, како што се пешачење, кампување, скијање, лов,брод,коњи и сл.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16
Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16