• Неодамнешно
JBL Контрола X Поток Безжична Стерео Звучници со Chromecast Изградена-Во

JBL Контрола X Поток Безжична Стерео Звучници со Chromecast Изградена-Во

Buyers rating:
DEN 1631.76

Количина на стоки

Chromecast вграден во.Работи со Google Асистент.Безжична стерео звук.Репродукцијата на музика преку Bluetooth или 3. 5mm текст.Dual-band Wi-Fi конекција и 802. 11 AC мрежна поддршка.Моќен и совршена и за внатрешна и надворешна употреба, JBL® Контрола XStream е првиот светски безжичен звучник пар со Chromecast built-in, Spotify Поврзете и Bluetooth® способности.Со Chromecast built-in, можете веднаш да стримувате музика од вашата омилена музика стан, радио, или објава од услуги како Google Play Музика, Spotify, Пандора на вашиот говорник, го користите вашиот паметен уред или гласовна команда, додека се работи со Google Асистент.Да се засили вашата партија, звучници со Chromecast вграден можат да бидат групирани заедно за да ја уживаат истата песна во секоја соба.Згора на тоа, преку Spotify Поврзување, може да се доживее напор контрола на вашата музика со само притискање на "PLAY" копчето на слушалката за да играат вашите омилени песни веднаш.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40