• Неодамнешно
Swann SWDVK-8HD5MP4-НИ 8 Канал 5MP Безбедност на Системот за Полнење со 2TB DVR Дигитален Видео Рекордер & 4 x 5MP Надзор Куршум Камери

Swann SWDVK-8HD5MP4-НИ 8 Канал 5MP Безбедност на Системот за Полнење со 2TB DVR Дигитален Видео Рекордер & 4

Buyers rating:
DEN 5519.76

Количина на стоки

Рекордерот : 5 MP 8 Канал Камери : 5 MP (2.4 x 1080p) Резолуција : 5 MP.Отворено Камера Оценка : IP67, Водоотпорна DVR HD Големина : 2 TB.Ноќно гледање на Далечина : 100ft/30m.Евиденцијата од 8 канали за Лесно префрлување на видео за надворешни складирање преку USB; Живо или видео репродукција преку HDMI(R) или VGA конекција; Телевизија гледање на паметни телефони.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност �

DEN 1718.16
Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76