• Неодамнешно
Се ШЕТА Милениче Третира Ној Gizzard Ossy Chews Куче Џвакање – Долготрајни Куче Chews за Кучиња (Пакување од 2)

Се ШЕТА Милениче Третира Ној Gizzard Ossy Chews Куче Џвакање – Долготрајни Куче Chews за Кучиња (Пакување од

Buyers rating:
DEN 863.76

Количина на стоки

Едно ПАТУВАЊЕ ВО ПОТРАГА НА ДОБРА – ШЕТА е извонредна патување во извршување на доброто, инспирирана од нашиот свет повеќето специјални состојки, луѓе и места.Поддршка на заедниците кои имаат потреба, нашата животна средина, и добросостојба на животните, ШЕТА е куче третира се резервирани за домашни миленици кои навистина прават добро.РОМАН ПРОТЕИН – Роман протеини се leaner од 'конвенционален' протеини и претставуваат помалку алергија ризик за нашите домашни миленици и се лесно сварливи.Овие извори на високо исхрана, со малку масти, протеини доаѓаат од животни поставени во помали фарми, слободно да се шета во нивните природни живеалишта, и банката на федерални резерви балансирана исхрана без додавање на хормони или вештачки конзерванси - резултатот е повисок квалитет на месо.НОЈ КУЧЕ ЏВАКАЊЕ - На Ossy Chews се апсолутно вкусни и вкусен и се совршен третман за мали и средни кучиња.Тоа е богата со протеини, ниско ниво на масти, и е совршена награда на лекување за секое куче.КУЧЕ ГОЛЕМИНА – се Препорачува за сите големина кучиња.ДОВЕРЛИВ ИЗВОР – Сите природни, Една состојка, ГМО,-бесплатно, Антибиотски-бесплатно, Конзерванс-бесплатно, Без вештачки состојки и Без хормони за растење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76