• Неодамнешно
CCbeauty Стручно Лице Тело Бои за Полнење Шминка Палета 20 Бои(16 Редовни Бои + 4 Блеска) Големи Црно Бело Лице Сликарство Пан ноќта на Вештерките Cosplay SFX Шминка Комплет со 10

CCbeauty Стручно Лице Тело Бои за Полнење Шминка Палета 20 Бои(16 Редовни Бои + 4 Блеска) Големи Црно Бело Лице

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

На база на МАСЛО Лице Боја Палета:Крем Текстура беспрекорно ја покрива кожата;високо пигментирани; Лесно да се шири; можете да ги шират како тенка како сакате или пак нив како thickly, како сакате.Пријателски и професионалци или почетници. 4 СЈАЈОТ БОИ : Богати бои, и постојат два блеска на злато Овој производ има положено тест според Хигиенските стандарди за козметика.Lead-free,Совршено безбедна за сите возрасти, од деца до возрасни.ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ОТКОЛКУ ШТО МИСЛИТЕ : Идеален за создавање на сите видови на фенси шминка за камперски оган Партија, Забава Тематските Партија, Carnivals, Фенси топката, Фенси Облека, Фестивалски Изведби, Fiesta, ноќта на Вештерките и други прилики,за cosplay, уметнички шминка и специјални ефекти фаза.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 1 x 20 Лице Боја палета (Netweight : 168g/5.9 мл); 10 розова четки сет со различни големини; 1 * 10pcs Авокадо чистење крпа.Професионално лице сликарска палета.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат