• Неодамнешно
WYPO SP-800-1 Круг Soapstone Носителот, Нерѓосувачки Челик, Вклучува Soapstone, 1/4 x 5

WYPO SP-800-1 Круг Soapstone Носителот, Нерѓосувачки Челик, Вклучува Soapstone, 1/4 x 5

Buyers rating:
DEN 83.76

Количина на стоки

Елегантни месинг случај со спротивставени капа и џеб клип го подобрува изгледот.Заклучување капа овозможува точни корекции за поблиско обележување на контрола.Лесен дизајн обезбедува подобра видливост во одбележувањето област.Внатрешниот ракав collet безбедно го држи soapstone и, исто така, се прилагодува на контрола нерамна и маломерен soapstone.Елегантни Месинг случај со спротивставени капа и џеб клип го подобрува изгледот.Заклучување капа овозможува точни корекции за поблиско обележување на контрола.Лесен дизајн обезбедува подобра видливост во одбележувањето област.Внатрешниот ракав collet безбедно го држи soapstone и, исто така, се прилагодува на контрола нерамна и маломерен soapstone.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16
Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40