• Неодамнешно
Yosawa 5 Парчиња Деца Безбедност Врата се Справи со Спирала-Тип Деца Анти-Судир Врата се Справи со Капак (МТ)

Yosawa 5 Парчиња Деца Безбедност Врата се Справи со Спирала-Тип Деца Анти-Судир Врата се Справи со Капак (МТ)

Buyers rating:
DEN 48.48

Количина на стоки

1.Висок Квалитет Спирала-Тип Деца Анти-Судир Врата Се Справи Со Заштитна Маска Guard Еластична Прашина Опфаќа Вратата Затка. 2.Материјал : Изработени од еколошки ЕВА материјал, употреба безбедност, удобно допирање и издржливи. 3.Големина:about13.5*2.8 cm/5.3*1.1 инч. 4.Количина:5 Парчиња ,Боја : Виолетова, Розова, Зелена, Кафе, Беж. 5.Примена : Широко се користи во домовите,спална соба,кујна,бања и градинки,училишта,канцеларии, болници и други јавни места. 100% Сосема Нов Врата се Справи со Пена Безбедноста Стража Заштитник на Децата, за Спречување на Судир за Безбедност на Децата Врата се Справи со Капак за Бебе Деца Години Спецификација : ЕВА Материјал : Боја : Виолетова, Розова, Зелена, Кафе, Беж Големина : за 13.5*2.8 cm/5.3*1.1 инчен Количество:5 Парчиња Лесно да се инсталира со крајот на затворање, има antistatic функција.Спирала изглед и слатки боја прави прекрасен украс за врати.Може ефикасно да се спречи децата и возрасните од тоа да биде повреден кога тие допре до вратата.

Карактеристики на стоката

Material:
Color:
Purple, Pink, Green, Coffee, Beige
Size:
about 13.5*2.8cm/5.3*1.1inch
Quantity:5 Pieces :
Easy to install with end of closure, has antistatic function. :
Spiral appearance and cute colour makes a wonderful decoration for doors. :
Can effectively prevent children and adults from being hurt when they touch the door :

Купувачи како што сакаат

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76