• Неодамнешно
LED Прстен Светлина 6 со Tripod се Залагаме за YouTube Видео и Шминка, Мини LED Камера Светло со Мобилен Телефон Носителот Десктоп LED Светилка со 3 Светлина Режими & 11 Нивото на

LED Прстен Светлина 6 со Tripod се Залагаме за YouTube Видео и Шминка, Мини LED Камера Светло со Мобилен Телефон

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

1.【Посветла Визија】 : Овој прстен светлина комплет може да се направи вашата визуелна свет поубаво изгледаат поубаво кога ќе видео со семејствата и пријателите.Со овој ringlight, вашите фотографии на Instagram и Facebook ќе биде многу убава и шармантна.Тоа ќе ви донесе добра осветлување ефект кога ќе снимите видео од You Tube.Под осветлување на прстен светлина во собата, вашата шминка ќе биде повеќе убави и великодушни. 2.【Ви донесе Соодветна Светлина и Боја Температура】 : Кога ќе се најдете во затворен светлината е доволно, можете да се обратите на нашиот прстен светлина со трибина, и да го прилагодите осветлувањето на екранот на прстен светлина според внатрешна средина, така што светлината на твоето лице може да задржи доволно светлина.Светлината осветлувањето може да се прилагоди до 11 степени.Ако сакате да се направи боја помек, можете да ја прилагодите бојата на три температури (бела, топло жолта, и топло бела). 3.【Појасна Youtube Video Quality】 : Нашата прстен светлина, може да го додадете доволно светлина на вашето лице или артикли кога снимате видео, направи вашето лице линии повеќе стереоскопски и вашите детали за производот појасни.Повеќе луѓе би сакале да ги гледате на вашиот видео и да стане вашите навивачи. 4.【Повеќе Шармантна Очи】 : Кога ќе ги користат нашите прстен светлина за да го завршите вашиот совршен шминка и да ги преземат selfie, ќе најдете дека вашите очи се полни со шарм, како очите на ангел, која е предизвикана од оваа додаде светлина.Се одликува со еден универзален мобилен телефон стојат, Компатибилен со одговара на повеќето паметни телефони (ширина големина во рамките 2.8-3.9 инчен). 5.【USB Напојува и По-продажба на Зедницата】 : Напојува преку USB, нашите прстен светлина може да биде поврзан со USB порти, моќ банка, тетратки, компјутер, итн.Ние ќе ви обезбедиме со висок квалитет по-продажбата, 24 месеци По-продажба на услуги .Ако имате било какви проблеми контактирајте со нас во секое време ние секогаш ќе биде тука за да ви помогнат.Led светло дизајн со 11 прилагодува осветленоста за вашиот изберете, ги исполни сите ваши потреби во различни околности. 3 лесни начини : бела, топло жолта,.топла жолта + бела.Тоа ќе дојде во рака секогаш кога ви треба екстра лесно за правење на копија, имајќи ги фотографиите, правење видеа, читање книги, и во живо стриминг!.Работи Како Кат Светилка.Овој прстен светлина, може да се работи како кат светилка покрај вашиот кревет за читање или во дневната соба за ноќно осветлување.Тоа, исто така, совршен за вашата Јога или фитнес.видео снимање.Работи Како Маса Светилка.Овој прстен светлина, може да се работи како маса светилка за вашата шминка или други онлајн учење што треба да заврши на масата.Таа исто така работи совршено како.биро ноќ светлина за бебето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16