• Неодамнешно
Орбита 1B75-5X Електричното Поле, 2 Длабоко 5 Места w/3/4 Дупка Големина X-Конфигурација Водоотпорна - 1-Банда - Сива

Орбита 1B75-5X Електричното Поле, 2 Длабоко 5 Места w/3/4 Дупка Големина X-Конфигурација Водоотпорна - 1-Банда

Buyers rating:
DEN 150.00

Количина на стоки

1-Банда кутија, 2" Длабоко Умре Фрлија Бакар-Слободен алуминиум Премија во Прав Грб Заврши Земјата завртка инсталиран на Гкл вклучени Поединечно смалуваат-обвиткани со мало полица пакување.Орбитата 1 B755 X е 1gang водоотпорна кутија.Овој модел има сива боја заврши.Овој Пат, водоотпорна кутија карактеристики 5 штекер дупки во Xconfiguration со големина од 3/4".Оваа 1gang кутија мерки 2" длабоко.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат