• Неодамнешно
uxcell 1/2-131 Хексадецимален Главата на Завртката Завртки Fastener Оценка 5 unc завршетоци со Јаглероден Челик Црна 2 парчиња

uxcell 1/2-131 Хексадецимален Главата на Завртката Завртки Fastener Оценка 5 unc завршетоци со Јаглероден Челик

Buyers rating:
DEN 155.76

Количина на стоки

Име На Производ : Хексадецимален Главата Завртки; Главен Материјал : Јаглероден Челик.Тема Големина : 1/2" x 1" (D*L); Род Должина : 25.4 mm / 1".Хексадецимален Ширина : 19mm / 0.75"; Хексадецимален Дебелина : 8.6 mm / 0.34".Број на Заби : 13; Пакет Содржина : - 2 x Хексадецимален Главата Завртки.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис : 1.Дизајниран со хексадецимален главата и јаглероден челик материјал.2.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.3.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Спецификација : Име на Производ : Хексадецимален Главата Bolts Material : Јаглерод Steel Performance Одделение : 5 UNCThread Големина : 1/2" x 1" (D*L)Број на Заби : 13 Rod Должина : 25.4 mm / 1"Хексадецимален Ширина : 19mm / 0.75"Хексадецимален Дебелина : 8.5 mm / 0.33"Пакет Содржина : - 2 x Хексадецимален Главата Завртки.

Карактеристики на стоката

Product Name:
Hex Head Bolts
Material:
Carbon Steel
Performance Grade:
5 UNC
Thread Size:
1/2 x 1 (D*L)
Number of Teeth:
13
Rod Length:
25.4mm / 1
Hex Width:
19mm / 0.75
Hex Thickness:
8.5mm / 0.33
Package Content:
2 x Hex Head Bolts

Купувачи како што сакаат

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16