• Неодамнешно
Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство Бои за Уметнички Алатки за рачно изработени Уметнос

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Buyers rating:
DEN 590.16

Количина на стоки

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото сликарство бои се специјално дизајнирани за фестивали, carnivals, огнови или тема партии и забава ноќта на Вештерките, и др.Боја е чиста, лесна и не‑иритирачки.По внимателна мелење, пигмент е деликатна и нежна.Лесно да се отстрани шминка, во комбинација со шминка смена брише или чистење, масло лесно може да се отстрани шминка.Богата со бои на бои може да се задоволат различните лицето слики, а боите се живи.Функција : 1. Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.2. Богата со бои на бои може да се задоволат различните лицето слики, а боите се живи.3. Боја е чиста, лесна и не‑иритирачки.По внимателна мелење, пигмент е деликатна и нежна.4. Лесно да се отстрани шминка, во комбинација со шминка смена брише или чистење, масло лесно може да се отстрани шминка.5. Телото сликарство бои се специјално дизајнирани за фестивали, carnivals, огнови или тема партии и забава ноќта на Вештерките, и др.Спецификација : Предмет Тип : Растворливи во Вода Тело Paint Attributes : Вода-Soluble Specifications : 12pcs/box Application : се Користи за Тело Сликарство Претстави, Шминка на Партијата Опера Сликарство, Настава, Арт Перформанси Свадба Прослави Роденден Партии, Празнична Сликарство Топката Игри Cheerleaders, итн.Производ Мерки на претпазливост : Деца помлади од 3 Години Треба Возрасни Упатства за Употреба, Избегнете Голтање.Производ Складирање Метод : Избегнувајте Директна сончева Светлина, да се Избегне Сенка.Овој Производ е растворливи во Вода Боја бојата и Мора да Се Меша со Вода Пред Употреба.повеќе мало Прилагодување, Поголем Smearing Област, Подебели Прилагодување, на Помали Smearing Област.Пакет Листата : 12 x Тело Сликарство Paints1 x Корисникот Manual1 x Складирање Box Note : Деца помлади од 3 години треба возрасни упатства за употреба, избегнете голтање.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Water-Soluble Body Paint
Attributes:
Water-Soluble
Specifications:
12pcs/box
Application:
Used for Body Painting Performances, Makeup Party Opera Painting Teaching, Art Performance Wedding Celebrations, Birthday Parties, Festive Painting Ball Games, Cheerleaders, etc.
Product Precautions:
Children Under 3 Years Old Need Adult Guidance to Use, Avoid Swallowing.
Product Storage Method:
Avoid Direct Sunlight, Avoid the Shade. This Product is a Water-soluble Color Paint and Must Be Mixed with Water Before Use. the more slight the Adjustment, the Larger the Smearing Area, the Thicker the Adjustment, the Smaller the Smearing Area.
Package List:
12 x Body Painting Paints :
1 x User Manual :
1 x Storage Box :
Children under 3 years old need adult guidance to use, avoid swallowing. :

Купувачи како што сакаат

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40