• Неодамнешно
Силеџија Стапови Различни Пакет - Делта Микс, Плетенка, Силеџија Прстен, Хранопроводот, Trachea, Кадрава Сите Природни Жито-Слободен Остри Кожа Алтернативни Куче Лекув

Силеџија Стапови Различни Пакет - Делта Микс, Плетенка, Силеџија Прстен, Хранопроводот, Trachea, Кадрава Сите

Buyers rating:
DEN 1012.80

Количина на стоки

Оваа 20 пакет содржи две 12-инчен стандардна големина силеџија стапови, три од 12-инчен џамбо силеџија стап, две 9-инчен плетенка, две 4-инчен прстен, две 7-инчен кадрава, три 6-инчен говедско месо хранопроводот, три 9-инчен говедско месо trachea.СИТЕ ПРИРОДНИ/ЕДНА СОСТОЈКА - Нашите силеџија стапчиња се направени од 100% говедско месо pizzle.Ние даде ветување на нашите потрошувачи дека нашиот производ никогаш не содржат било кој вид на вештачки состојки или додатен.Ова ја прави нашата силеџија стапови одлична алтернатива за да се типични остри кожа лекување.Што заслужуваат да знаат дека ќе се наградува вашата pup со најдобрите квалитетни состојки што имаат да понудат.ВИСОК ПРОТЕИНИ богати со протеини и ниско ниво на масти направи овие силеџија стапови одличен и лесен избор за вашето куче третира.СТОМАТОЛОШКА ЗАШТИТА - Овие силеџија стапови ќе се чисти вашиот pup забите и непцата преку природни гуми процес.Тие ќе се отстранат штетните наслаги да помогне да се обезбеди чисти заби и свеж здив.ПОВЕЌЕ намени - Овие закани може да се користи како обука алатки, награди, или само да го окупира вашето домашно милениче, за неколку часа.Овие закани се долготрајни, што ги прави голема награда кои ќе имате куче забавуваат со часови.Силеџија Стапови Различни Пакет Делта Микс -Сите Природни Куче Говедско Месо Chews-Стоматолошки Третира-Долготрајни Остри Кожа Алтернатива-100% Говедско Месо-Лесно Сварлива.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40