• Неодамнешно
SHUBHADA Подарок за Татко,Лов Остри Raptor Ноктот Нож,Пролет Assisted Виткање Џеб Ножеви

SHUBHADA Подарок за Татко,Лов Остри Raptor Ноктот Нож,Пролет Assisted Виткање Џеб Ножеви

Buyers rating:
DEN 324.00

Количина на стоки

Пренослив Дизајн : пролет-assisted преклопен нож со џеб клип може да биде брзо отвори со една рака; по затворањето, користете џеб клип.Димензии : должина на Ножот : 2.75 инчи, затворен должина : 5.25 инчен, Проширена должина : 8 инчен .тежина : 5.5 ОЗ.Сечилото е 440 нерѓосувачки челик и не бара одржување.Тоа е добар избор ако ви се подготвува подароци за вашиот дечко или сопруг.Намалување на храната во секојдневниот живот.Тоа може да се користи за само-одбрана во животот.Тоа може да се намали гранки за време на кампување.Тоа може да се направи во копје (како ја предводат) за лов, подигање на шумски плодови од високи места, итн..На лесен-за-се носат Кул Џеб Ножеви Нерѓосувачки Тактички Остри Raptor Ноктот Нож.SHUBHADA Подарок за Татко,Лов Остри Raptor Ноктот Нож,Пролет Assisted Виткање Џеб Ножеви Тоа е вашиот најдобар партнер во лов, кампување, планинарење.Бренд : SHUBHADA Прошири должина : 8 инчен Нож Должина : 2.75 инчи се Справи со Должина : 5.25 инчен Тежина : 5.4 ОЗ Материјал : 440 нерѓосувачки челик пакет : Лов Остри Raptor Ноктот Нож *1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20