• Неодамнешно
DIY Декоративни Слон Матрицата Дефиниција за Сликарство на Ѕидовите Мебел Занаети (А4 Големина)

DIY Декоративни Слон Матрицата Дефиниција за Сликарство на Ѕидовите Мебел Занаети (А4 Големина)

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

Материјал : се Направени од издржлив пластични материјали , за обновливи и лесен за ракување.А4 Лист Големина : 8.3 во *11.7 во (21cm*29.7 cm).Пакет Се Вклучени : 1 * Матрицата.Погоден за пигмент, мастило подлога, спреј,airbrush, рака сликарство.Може да се применуваат од ткаенина, дрво,текстил,ѕид,мебел,декорација.Материјал : се Направени од издржлив пластични материјали , за обновливи и лесен за ракување.BPA free.Боја : бела А4 Лист Големина : 8.3 инчен *11.7 инчен (21cm*29.7 cm) Пакет содржина : 1* Матрицата Погоден за пигмент, мастило подлога, спреј, рака сликарство,текстил,ѕид,мебел,декорација.Различни модели на stencils,ги исполнува вашите основни сликарство потреби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36