• Неодамнешно
da Vinci Моделирање Серија 364 Форте Игри и Занает, Четка, Рамни Екстра-Силна Синтетички со Сино-Зелени се Справи, Големина 2

da Vinci Моделирање Серија 364 Форте Игри и Занает, Четка, Рамни Екстра-Силна Синтетички со Сино-Зелени се Справи,

Buyers rating:
DEN 335.28

Количина на стоки

За сите видови на боја, исто така, за која површина, дрво, керамика и камено.Одличен за декоративна уметност техники и кога се подебели бои се користат на нерамни површини.Има добра боја-капацитет на носивост, плус многу контролирана примена.Исто така прилагодени за да текстура површини, како што се дрво, груба хартија, картон, текстилни, платно, отпуштен порцелански и керамички.Уверение зелена производство со одржлив дрвени рачки.произведени во германија.ФОРТЕ Екстра Јаки Рамен Синтетика се направени од свитливи, црвена кафеава синтетички влакна, кои беа специјално развиен за ФОРТЕ, и кој ги комбинира најдобрите карактеристики на наежвам и природна коса, четки.Произведени во Германија.Користење на косата од изберете машки Kolinsky црвено sable опашки, da Vinci Маестро акварел четки се одржи совршен момент, поседуваат многу еластичност, имаат висок капацитет за задржување на боја, и карактеристика на стручно облик совет со snap.Благодарение на ладни зими на Сибир, Kolinsky црвено sable косата расте долга и силна, карактеристики кои ги позајмуваат тоа springiness и обликот на задржување, како и огромна способност да апсорбираат боја — мора да течност за акварел сликарство.За три генерации, da Vinci има создадено највисок квалитет на уметникот и специјалност четки.Корените на да Винчи Четки датираат од 1890 година во Нирнберг, Германија — глобален центар за традиционалната уметност на четка одлуки во времето.Во почетокот на 1950-тите, компанијата беше на името на универзална гениј на Ренесансата — Леонардо да Винчи.Денес, ова семејство во сопственост на бизнис нуди најголем избор на изведувач четки во светот, со секој четка во рака-направена со гордост да извлекување стандарди.Комбинира најдобрите суровини и материјали кои се достапни со најмал-to-date на производствените процеси, вешти четка одлуки се потпираат врз вековната мудрост и текст од современите професионални уметници да се создаде четки со непоминлива убавина, квалитет и издржливост.Направени во Германија, da Vinci линија вклучува козметички четки, уметник четки, хоби и училиште четки, ноктите четки, и стоматолошки четки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76