• Неодамнешно
FreeTiger FT11 Виткање Џебен Нож со 3.35 14C28N Челик Пурпурна G10 се Справи Џеб Клип,Отворено Кампување Huting Опстанок Тактички Рака Нож

FreeTiger FT11 Виткање Џебен Нож со 3.35 14C28N Челик Пурпурна G10 се Справи Џеб Клип,Отворено Кампување Huting

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Преносни преклопен нож е идеална алатка за надворешна кампување, лов, риболов, самоодбрана, автомобил итен случај, лична заштита, Татко ми е подарок, итн.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Вкупната должина 21.2 cm / 8.35 инчи, Bade должина 8.5 cm / 3.35 инчи, Блиску Должина 12.3 cm / 4.84", Тежината е 142g, ,со drawstring торба.ИЗРАБОТЕНИ СО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : 14 C28 N остар жилет сечилото цврстина стигнат до 59-61 HRC,пурпурна G10 против пролизгување се справи обезбедува безбедна и сигурна потпора за време на употреба.Тоа е многу отпорни,ергономски дизајн lanyard дупка и убава.ПРЕНОСНИ ПРЕКЛОПЕН НОЖ СО Назад КЛИП : FT11 има метален клип за контрола,Клипот може да се префрлат на десно и лево, лесно да се откажам за да појас и секојдневно носат надвор,цврсти лагер механизам за заклучување ви држи безбедно.Татковци Ден Подароци ИДЕИ т чувствувате уморни.На нож со лево и десно размена џеб клип,адаптација на левата рака и десната рака на корисниците.Со FT11 ќе го направат вашиот сечење работа вистински лесно и љубовта.Дизајнер на FT11 е искусен отворено explorer кој знае практичност на отворено виткање ножеви многу добро.FT11 помина низ неколку верзии на дизајнот, и тоа конечно се соочува пазарот. 14 C28 N ножот и лево и десно меѓусебно џебови Клип, идеална преклопен нож за отворено ентузијасти.

Карактеристики на стоката

Total length 21.2cm / 8.35 inches, Bade length 8.5cm / 3.35 inches, Close Length 12.3cm / 4.84'', Weight is 142g, ,with drawstring bag. :

Купувачи како што сакаат

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72