• Неодамнешно
Facepaint, Долготрајни Лесно Да се Чисти Лицето се Наслика Две Повеќенаменски Боја за Појавување на Фестивали за Партија Резерви(1#)

Facepaint, Долготрајни Лесно Да се Чисти Лицето се Наслика Две Повеќенаменски Боја за Појавување на Фестивали

Buyers rating:
DEN 1773.60

Количина на стоки

Повеќенаменски : Многу погодни за употреба како личности, партија материјали, нокти, балони, фестивали и клубови или carnivals.Безбедност : Безбедност е секогаш најважната точка.Повеќето луѓе кои се соочуваат со сликарството се деца, па безбедност е особено важно.Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете малку вода во боја за да ја активирате.Ве молиме да ги избрише со бебе брише или сапуница вода кога чистење.Answer : ___________________________ Note : Сите се целосно не се токсични, нема чуден мирис, и безбедно да се користи.Сепак, постојат индивидуални разлики во кожата и чувствителност.Препорачливо е да се изврши една мала област на кожата тестирање пред да се користат.Апликацијата Сценарија : Погоден за возрасни, деца и години.Тоа може да се користи за шминка, театарски претстави, фестивали, училишта, цркви, carnivals, роденден партии, играње на улоги, воена маскирна, воена, бременост и други спортови.Функција : 1. Повеќенаменски : Многу погодни за употреба како личности, партија материјали, нокти, балони, фестивали и клубови или carnivals.2. Безбедност : Безбедност е секогаш најважната точка.Повеќето луѓе кои се соочуваат со сликарството се деца, па безбедност е особено важно.3. Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете малку вода во боја за да ја активирате.Ве молиме да ги избрише со бебе брише или сапуница вода кога чистење.4. Апликацијата Сценарија : Погоден за возрасни, деца и години.Тоа може да се користи за шминка, театарски претстави, фестивали, училишта, цркви, carnivals, роденден партии, играње на улоги, воена маскирна, воена, бременост и други спортови.5. Answer : ___________________________ Note : Сите се целосно не се токсични, нема чуден мирис, и безбедно да се користи.Сепак, постојат индивидуални разлики во кожата и чувствителност.Препорачливо е да се изврши една мала област на кожата тестирање пред да се користат.Спецификација : Предмет Тип : Тело Paint Product Материјал : ABSProduct Спецификација : Прибл.10g / 0.35 оз Пакет Листа : 1 x Тело Боја.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Body Paint
Product Material:
ABS
Product Specification:
Approx.10g / 0.35oz
Package List:
1 x Body Paint :

Купувачи како што сакаат

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76
WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4

Единствен гребени избрише и полски на orifice ѕид.Заострените завршува овозможува непречено лесен влез бе

DEN 156.48