• Неодамнешно
NTN Имајќи 2204EEG15 NTN-SNR Двоен Ред Авто-Усогласување на Топката Лого, Нормално Царинење, Polyamide Кафез, 20 mm Понесе, 47 мм OD, 18 мм Ширина, Двојно Запечатени

NTN Имајќи 2204EEG15 NTN-SNR Двоен Ред Авто-Усогласување на Топката Лого, Нормално Царинење, Polyamide Кафез,

Buyers rating:
DEN 292.08

Количина на стоки

Авто-усогласување имајќи ја за апликации предмет на вратило deflections или misalignments помеѓу вратило и домување.Директно создаден за монтирање на конвенционалните цилиндрични вратило.Polyamide кафез рамномерно простори топки за намали триењето, вибрации и бучава.Нитрилна печати на двете страни да се задржи лубрикант и загадувачи надвор.CN (нормално) радијална внатрешни дозвола за апликации кои не вклучуваат термичка експанзија или атипични прецизност.На SNR двоен ред на авто-усогласување на топката лежишта се корисни за апликации кои бараат висок ротирачка брзина додека вежбате умерена радијална и умерено или ниско axial вчитување.Со двојно топката редови и сферични raceway во надворешниот прстен, овие само-усогласување на топката лежишта може да се компензира за инсталација грешки или окно неусогласеност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4

Единствен гребени избрише и полски на orifice ѕид.Заострените завршува овозможува непречено лесен влез бе

DEN 156.48
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76