• Неодамнешно
Shanrya Кислород Компресор Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Додатоци, Кислород Пумпа Цевка, 3 Начин за 4mm Цевка Аквариум Воздушна Пумпа

Shanrya Кислород Компресор Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Додатоци, Кислород Пумпа Цевка, 3 Начин за 4mm Цевка

Buyers rating:
DEN 256.56

Количина на стоки

Мал, лесен и едноставен за инсталација, таа може да се инсталира без други комплицирани чекори, и може да се користи, со што повеќе погодност.Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се подели 1 воздух излезот во два канали.На вшмукување чаша може да се поправи на кислород цевка на риба резервоарот ѕид, кој е уредно и убави, и цевка не е лесно да се плови.Двонасочна diverter вентил дели цевка во две, и двата краја се reconnected со воздушно регулирање на вентил, кој може да се контролира приклучок и да се прилагоди на големината на воздухот.Воздухот цевка е направен од високо‑квалитетни пластични, кој не е лесно да ги кородираат, и е издржлив, има долг животен век.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Аквариум Воздушна Пумпа Accessories Material : Plastic Color : Како на Сликата Shown Function : Прилагоди обемот на воздухот на воздухот пумпа.Примена : Прибл. 4mm/0.16 во Воздухот Pipe Instructions : Поврзете вентил за регулирање на во средината на воздух цевка, и ја прилагодите количината на гас со вртење на сина вентил.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76