• Неодамнешно
MPI Алатки Acme допрете 3/4 6 TPI Тандем Калај Обложени Избор на Тема Насока (Лева Рака Конци)

MPI Алатки Acme допрете 3/4 6 TPI Тандем Калај Обложени Избор на Тема Насока (Лева Рака Конци)

Buyers rating:
DEN 1798.80

Количина на стоки

Acme Допрете 3/4" 6 TPI.Титаниум нитрид обложена за подолго траење на острина. 4 флејта.Направени од М2 High Speed Челик.Тандем Стил, Ова е roughing и завршна Допрете во едно.MPI Tools ќе ги носи друг мора да има Acme допрете за вашата алатка кутија.Ние направивме оваа допрете за да се Тандем, па можете да добиете на roughing помине и по завршувањето помине во еден да одам.Оваа допрете го е направен од М2 High Speed Челик.Нејзините обложени со Титаниум Нитрид да се обезбеди подолг носат пати од соголени производи.Постојат 4 флејта за да се овозможи повеќе чип царинење.Изберете ја вашата тема стил погоре.Имаме Лево и Десно раце теми се достапни.MPI Tools целосно на грбот на своите производи, така и ако за некои веројатно причина да не се среќни да го вратите за целосна наплата или контактирајте со нас преку вашата нарачка страница за сите технички прашања.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36
20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76