• Неодамнешно
COLIBROX 15 Пакет Дрво Листови, Дрво Листови Хоби Дрво, МДФ DIY Дрво Одбор за Куќа Авион Брод Брод DIY Дрвена Плоча Модел, за Уметности и Занаети, Училишни Проекти 150x100x2mm

COLIBROX 15 Пакет Дрво Листови, Дрво Листови Хоби Дрво, МДФ DIY Дрво Одбор за Куќа Авион Брод Брод DIY Дрвена

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Balsa лист е направен од висок квалитет на дрво, нуди исклучителна издржливост, цврстина и стабилност, тоа е од суштинско значење модел и DIY материјали.Дрво листови големина прибл. 150 x 100mm/ x 5.9 3.9 инчи, дебелина : прибл. 2mm / 0.08 инчен; Доволно да застане сам со светлина пескарење, varnishing или дамки.Светло за производство на дрво, лесно да се носат и процес; Полиран површина, мазна, без брус, може да се користи за боење, сликарство, занаетчиски и други декоративни проекти.Хоби дрво може да се користи за да се направи модел авион, куќа модел, скулптура, дрвени едрење, пагоди мост, филм ничија, науката, воените модел, играчки; Совршен за уметности и занаети, училишни проекти и DIY занаети проекти.Пакетот содржи 15 парчиња дрво листови; Совршен за pyrography, ласерски проекти, CNC рутер, моделирање, fretwork, скролувајте видов, цртање, сликање, дрво гравирање и дрво за горење, итн.Светло за производство на дрво, лесно да се носат и процес; Полиран површина, мазна, без брус, може да се користи за боење, сликарство, занаетчиски и други декоративни проекти.Хоби дрво може да се користи за да се направи модел авион, куќа модел, скулптура, дрвени едрење, пагоди мост, филм ничија, науката, воените модел, играчки;.Совршен за уметности и занаети, училишни проекти и DIY занаети проекти.Пакетот содржи 15 парчиња дрво листови; Совршен за pyrography, ласерски проекти, CNC рутер, моделирање, fretwork, скролувајте видов, цртање, сликање, дрво гравирање и дрво за горење, итн.Светло за производство на дрво, лесно да се носат и процес; Полиран површина, мазна, без брус, може да се користи за боење, сликарство, занаетчиски и други декоративни проекти.Хоби дрво може да се користи за да се направи модел авион, куќа модел, скулптура, дрвени едрење, пагоди мост, филм ничија, науката, воените модел, играчки; Совршен за уметности и занаети, училишни проекти и DIY занаети проекти.Пакетот содржи 15 парчиња дрво листови; Совршен за pyrography, ласерски проекти, CNC рутер, моделирање, fretwork, скролувајте видов, цртање, сликање, дрво гравирање и дрво за горење, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20