• Неодамнешно
Healthex Грлото на Вратот се Тркалаат Перница Цилиндар Круг Перница да се Зајакнат Поддршка за Спиење Мемориска Пена и Бамбус Покрие - Дише, Противалергиски и Удобно -П?

Healthex Грлото на Вратот се Тркалаат Перница Цилиндар Круг Перница да се Зајакнат Поддршка за Спиење Мемориска

Buyers rating:
DEN 623.28

Количина на стоки

ПОЖЕЛНО ВРАТОТ ПОДДРШКА — Поддршка на вашиот врат ефикасно & одржува соодветна вратот усогласување со користење на нашите грлото на вратот перница, да ги задржи притисокот на вашиот ' рбетниот диск & зглобовите, па дури и остатокот вашиот долниот дел на грбот, колена, телиња, нозете – да се ослободи од заканувачки болки & болки, и да уживаат во мирен сон со HEALTHEX вратот се тркалаат перници за спиење.ТЕРАПЕВТСКИ ГРЛОТО на ПЕРНИЦА — Вратот се тркалаат перница за спиење помага во олеснување на болки ефекти на ишијас, артритис, болки во грбот, пост-хирургија болка, им помага на пршлените остане мирна, води на вратот и рамената поврзано, како и одржува природна кривина на ' рбетот.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН — Мерење 6.2 x 18.5 инчи, нашите цилиндрични перница во согласност со обликот на телото, не се лизга или слајд, не се загрева до, и да ги стимулира виталните притисок поени — УДОБНО вратот се тркалаат перница.SMART & ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН Направен од врвен КВАЛИТЕТ MEMORY ПЕНА со лесно да се мијат бамбус надворешниот поклопец, нашите зајакнат перница противалергиски, пријател на вашата кожа, прашина-доказ, и дише, не колапс и го задржува својот облик на долг рок.РАЗНОВРСНА КОРИСТИ — Грлото на вратот перница, исто така може да се користи како полулегнал перница додека гледа ТВ/читање на вашите омилени книги/списанија.Поддршка на кружни граѓа перница, исто така, го прави идеален подарок за сите најблиски.HEALTHEX ВРАТОТ се ТРКАЛААТ ПЕРНИЦА Спие мирно преку ноќ без истурам & претворање во болка додека поддршката на вашиот врат со Healthex грлото на вратот перница како што тоа ја пополнува празнината под вратот и го задржува на вратот во оптимална позиција, со тоа и спречување на несакани стресот и прогресија на други делови од телото.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76