• Неодамнешно
ЕМИ Филтер, Филтер Моќ Еден Фаза Филтер Една Фаза Еден Биполарно Приклучок Тип EMI Ниска Истекување Тековната Машини

ЕМИ Филтер, Филтер Моќ Еден Фаза Филтер Една Фаза Еден Биполарно Приклучок Тип EMI Ниска Истекување Тековната

Buyers rating:
DEN 275.76

Количина на стоки

Универзална, компактен и лесно да се инсталира.Добар заеднички на владата и диференцијална режим за одбивање карактеристики.Тоа е погоден за бело стоки со инвертер и инверторот за контрола на системот.и специјални апликации (ниска истекување тековен) машини, трчање и други области.Високи перформанси еден биполарно една фаза напојување филтер.Се користи во повеќето дигитални уреди (особено префрлување напојување) за да се потисне постојани и повремени пулсот пречки.Универзална, компактен и лесно да се инсталира.Високи перформанси еден биполарно една фаза напојување филтер.Добар заеднички на владата и диференцијална режим за одбивање карактеристики.Се користи во повеќето дигитални уреди (особено префрлување напојување) за да се потисне постојани и повремени пулсот пречки.Тоа е погоден за бело стоки со инвертер и инверторот за контрола на системот.и специјални апликации (ниска истекување тековен) машини, трчање и други области.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Оценет Напон : 125/250 V Работна Фрекфенција : 50/60 Hz Номинална Струја : 10 A Интерфејс Режим : тип Socket го Издржат Напонот Тест : 1450 VDC 2sec (линија до линија L да L) Издржат Напонот Тест : 1500 VDC 2sec (линија на теренот, L да G) Пакет Листа : 1*копче за Филтер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36