• Неодамнешно
Про Бамбус Кујна Закачалка Гром 8PCS M8x40mm Двојно Чело Само-Прислушување Целосна Тема Заостануваат Завртка Навој Род Studs за Мебел

Про Бамбус Кујна Закачалка Гром 8PCS M8x40mm Двојно Чело Само-Прислушување Целосна Тема Заостануваат Завртка

Buyers rating:
DEN 186.96

Количина на стоки

Име На Производ : Закачалка Гром.Материјал : 1008 Челик.Навој Дијаметар : М8 Вкупна Должина : 40mm/1.57 Инч.Пакетот Вклучува : 8 PCS Двојно Чело Само-Прислушување Studs.Закачалката завртки се состојат од дрво завртка нишка на едниот крај и машина завртка тема на други.Се користи во апликации каде се скриени заеднички е потребно, како што се железо мебел, отворено мебел, апарати за домаќинство мебел, цврсто дрво мебел, прилагодено на мебел, канцелариски мебел.Спецификација : Име на Производ : Закачалка Гром Материјал : 1008 Челик Навој Дијаметар : М8 Вкупна Должина : 40mm/1.57 Инчен Пакетот Вклучува : 8 PCS Двојно Чело Само-Прислушување Studs Функција Закачалка завртки имаат навој области на двата краја и се идеални за тај-жица или надземни апликации како што виси лим, тела или прекината електрични жици.Закачалката завртки се состојат од дрво завртка нишка на едниот крај и машина завртка тема на други.Се користи во апликации каде се скриени заеднички е потребно, како што се мебел одлуки.Се користи со Т Ореви, навој внесува или стандард ореви.

Карактеристики на стоката

Product Name:
Hanger Bolt
Material:
1008 Steel
Thread Diameter:
M8
Total Length:
40mm/1.57Inch
Package Includes:
8PCS Double Headed Self-Tapping Studs
Feature :
Hanger bolts have threaded areas at both ends and are ideal for tie-wire or overhead applications such as hanging sheet metal, fixtures or suspended electrical wiring. :
Hanger bolts consist of a wood screw thread at one end and a machine screw thread on the other. :
Used in applications where a hidden joint is required such as furniture making. :
Used with T Nuts, threaded inserts or standard nuts. :

Купувачи како што сакаат

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40
WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4

Единствен гребени избрише и полски на orifice ѕид.Заострените завршува овозможува непречено лесен влез бе

DEN 156.48