• Неодамнешно
Продолжување Кабелот Електрична Жица Поправка на Крајот 15 Amp, 125 Volt | 5 Групи Машки Женски 3-Prong Заземјување Замена Конектори Постави | Безбедност-Номинална Врска | Тро

Продолжување Кабелот Електрична Жица Поправка на Крајот 15 Amp, 125 Volt | 5 Групи Машки Женски 3-Prong Заземјување

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

TRIPLE-ВОЗИ ЗАВРТКА ГЛАВА : Три-вози завртка глави за лесна инсталација.БАКАР ДЕЛОВИ И НАЈЛОН ОСНОВИ : изградба е направен од бакар делови и најлон основи за оптимално спроводливост.Јас сакам како тоа навистина да се издолжува на животниот век на мојот глас.ПОПРАВКА на СТАРИОТ ЖИЦИ : Најчесто се подразбира да биде оган-безбедност опасност, знаци на кабелот крај дека треба да биде заменет се лабава завршува, кабелот е топла на допир, една или повеќе prongs се свиткани надвор од форма или прекинува, на основа prong се прекинува.Може да се зезнав со користење на три стандардни завртки возачот видови; Филипс, Слот-head, и Робертсон.Се што треба да направите изведувачи се каже за овој производ?"Овие 'продолжување кабелот електрична жица поправка завршува' се вистински победник.Нивните услуги на клиентите е феноменална.Се донесе вашиот стар продолжување на жици и нефункционални апарати или алатки за живот, за пет минути или помалку!Вашиот електрични кабли се истрошени, но замена цена е премногу висока?Нашите продолжување кабелот за напојување замена завршува ќе ви помогне да поправка на вашиот жици за дел од цената.Изградбата е направен од бакар делови и најлон основи за оптимално спроводливост." – Дејвид Jensen, New York, NY.Кога имав проблем со скршеница на мозок-на крајот, тие имаа го заменува веднаш за мене.15 AMP 125 VOLT : цел да се вклопи во канапи за повеќето продолжени кабли, алатки и апарати, тешки и солиден состав на овие plug замени прават идеален за тешки употреба.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој производ не е УЛ наведени.ВНАТРЕШНИ ПОЦИНКУВАН ЧЕЛИК МЕНГЕМЕ : Опремена со едноставно да го користите вграден во кабелот зафат, се држи на кабелот се обезбеди од извади жици.Компатибилен кабли се No.Како човек во бизнис јас сум често замена на кабелот завршува на разни алатки и го нареди ова се утврдени неколку пати за лесно поправи.ТРИ ЗАВРТКА ВОЗАЧОТ ВИДОВИ : Инсталација во лесно кога завртки се тројно се вози." – Роберт Quispe, CA"Она што го сакам најмногу за овој сет е дека тоа е економски цени на производот, навистина пакети својот удар во квантитет и квалитет.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Овие конектор завршува, не се УЛ наведени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто н

DEN 842.40
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76