• Неодамнешно
AMLESO 8 Бои Лицето Тело Бои Шминка Обезбедува Професионални Посебно Не Токсични Безбедно Facepainting за Партијата ноќта на Вештерките Децата Празник Cosplay - Зелена

AMLESO 8 Бои Лицето Тело Бои Шминка Обезбедува Професионални Посебно Не Токсични Безбедно Facepainting за Партијата

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Боите може да биде лесно да се засенчени заедно за да се добие широк спектар на ефекти. 8 различни бои погодни за било кој тип на уметнички шминка и специјални ефекти во боја.Лицето сликата е безбедно и професионална козметика.Тоа е вегетаријанска и природни, добри за деца или луѓе со чувствителна кожа.Лесно да се отстрани, користите некои лосион пред употреба за да се избегне повеќето дамки, ние препорачуваме користење на професионални водоотпорен шминка смена.Тоа е на база на масло се соочуваат со сликарството , не на база на вода еден, најдобар за создавање луди изгледа, како што е забавно тематските партија, фенси облека, ноќта на вештерките, carnivals, и др.Опис : - 8 различни бои погодни за било кој тип на уметнички шминка и специјални ефекти во боја. - Бои, лесно може да се засенчени заедно за да се добие широк спектар на ефекти. - Тоа е на база на масло се соочуваат со сликарството , не на база на вода еден, најдобар за создавање луди изгледа, како што е забавно тематските партија, фенси облека, ноќта на вештерките, carnivals, и др. - Лицето сликата е безбедно и професионална козметика.Тоа е вегетаријанска и природни, добри за деца или луѓе со чувствителна кожа. - Лесно да се отстрани, користите некои лосион пред употреба за да се избегне повеќето дамки, ние препорачуваме користење на професионални водоотпорен шминка смена.Спецификација : - Материјал : Powdery - Боја : 8 Бои - Функција : Лице, Тело Painting Size Табела : 16.2x8.3x1.3cm/6.38x3.27x0.51inch Package Вклучува : 1 Кутија на Лицето Тело Paint Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Карактеристики на стоката

- Material:
Powdery
- Color:
8 Colors
- Function:
Face, Body Painting
Size Chart:
16.2x8.3x1.3cm/6.38x3.27x0.51inch :
Package Includes:
1 Box of Face Body Paint :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Купувачи како што сакаат

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4

Единствен гребени избрише и полски на orifice ѕид.Заострените завршува овозможува непречено лесен влез бе

DEN 156.48
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36