• Неодамнешно
Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија Конектори Аквариум Воздушна Пумпа Додатоци

Pssopp Аквариум Вшмукување Чаша Морон Носители за Воздушна Линија Цевка Цевка Директно Риба Резервоарот Авиокомпанија

Buyers rating:
DEN 842.40

Количина на стоки

【Цврсто Адсорпција】На вшмукување чаши носителот се направени од гума материјал кој ќе остане цврсто на риби резервоарот или аквариум;Овие вшмукување чаши можат да имаат огромна моќ и се држи до стакло цврсто кога да се ослободиме од воздух внатре во целост. 【Лесно да се Инсталира】Воздушна Линија Носител е сигурен и изгледа чиста, може да се применува за двете сол andwater тенкови, аквариум и било стакло ; Лесно да се инсталира и да ги отстраните. 【Големина】Воздух цевка вшмукување чаша дијаметар : Прибл. 3.5 cm/1.4 во, авиокомпанијата конектори должина : Околу. 2.8 см/во 1.1, со дијаметар : Прибл. 0.5 cm/0.2 на, можете лесно може да се прилагоди на позицијата на авиокомпанијата. 【Директно Конектори】Совршено се поврзете стандард цевки, аквариум воздушна пумпа за воздух, цевка фитинзи, одредување и поврзување на воздух цевка. 【Што Можете Да Добиете】6pcs аквариум риба резервоарот вшмукување чаши, 2 парчиња авиокомпанија конектори.Топло напомена : Пред употреба, ве молиме да се впие оваа авиокомпанија цевка држачот во вода за неколку часа.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Воздух Цевка Accessory Direct врска материјал : plastic Material на има настапувано трахеални вшмукување чаша : пластични + гума.Боја : Како на сликата shown Air цевка директна врска приклучок должина : Околу. 2.8 cm/1.1 in Air цевка директна врска со конектори дијаметар : Прибл. 0.5 cm/0.2 in Air цевка вшмукување чаша дијаметар : Прибл. 3.5 cm/1.4 in Weight : Прибл. 33g Package се Вклучени : 1 Кеса x Воздух цевка директна врска со конектор(2) во секој перниче)3 Кеса x Воздух цевка вшмукување чаша(2 во секоја торба)Напомена : Посебни риба резервоарот додатоци, фокусирајќи се на апсорбирање на мазна материјали.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76
WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4

Единствен гребени избрише и полски на orifice ѕид.Заострените завршува овозможува непречено лесен влез бе

DEN 156.48
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76