• Неодамнешно
Премиер-Линија 9111404 Хексадецимален Главата Кап Завртки, Класа 8.8 Метрички, M10-1.25 X 35MM, Цинк Позлатен Челик, 10-Пакет

Премиер-Линија 9111404 Хексадецимален Главата Кап Завртки, Класа 8.8 Метрички, M10-1.25 X 35MM, Цинк Позлатен

Buyers rating:
DEN 304.56

Количина на стоки

Големина : M10-1.25 X 35 MM.Хексадецимален гром со chamfered крајот и за миење лице под главата.Дизајниран за употреба со лешник или навој дупка на ист дијаметар и конец големина.Често се нарекува заврши хексадецимален гром.Ореви не се вклучени.Хексадецимален главата кап завртки се слични на хексадецимален завртки, но функција за миење на површината под главата и имаат chamfered крај (што е спротивно на станот крајот се гледа на хексадецимален завртки).Тие често се нарекува заврши хексадецимален завртки.6 двострано глава ги прави лесно да се инсталира користење на стандарден клуч или socket set.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76