• Неодамнешно
25pk 1/4-20 X 4-1/2 Оценка 5 Хексадецимален Завртки Цинк Позлатен

25pk 1/4-20 X 4-1/2 Оценка 5 Хексадецимален Завртки Цинк Позлатен

Buyers rating:
DEN 282.00

Количина на стоки

Тип : Груб Навој Хексадецимален Завртки.Големина : 1/4 инчи 20 конци по инч.Материјал : Оценка 5, Цинк Позлатен.Станот да се Рамни : 7/16".Пакување од 25. Пакет од 25 Оценка 5 Хексадецимален Завртки 1/4", чија големина во пречник, крупни конец, 20 конци по инч, 4-1/2 инчи долго.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76