• Неодамнешно
Батеријата Случај за iPhone 6s Плус/6 Плус/7 Плус/8 Плус 8500mAh, Батерија на Полнење на Случај за iPhone 6Plus Продолжен Батеријата Пакет Полначот 6s Плус Преносни Моќ Bankup Покритие

Батеријата Случај за iPhone 6s Плус/6 Плус/7 Плус/8 Плус 8500mAh, Батерија на Полнење на Случај за iPhone 6Plus

Buyers rating:
DEN 621.60

Количина на стоки

※【ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА】※ i Phone 6s Plus/6 Plus/7 Plus/8 Plus батеријата случај 8500mah обезбедува екстра 17 часа talktime, 60 часа музика време и 13 часа видео време, само се вклопува добро за i Phone 6s Plus/6 Plus/7 Plus/8 Plus(5.5 inch)(★НЕ работи на i Phone 6/6s/7/8★). ※【SYNCJust излизгајте го вашиот телефон во батеријата случаи, притиснете на копчето за 3 секунди на грбот дното на полнење случај да го полните вашиот i Phone 6s Plus/6 Plus/7 Plus/8 Plus. ※【360° ЗАШТИТА】※ ① i Phone 6s+/ 6+/ 7+/ 8+ капакот на батеријата не е само преносни полнење случај, но исто така 360° заштитни случај за мобилен телефон од гребење и други секојдневно носат и солза.(Не вклучува телефонот на екранот)② Внатрешни висок квалитет на чипови, исто така, заштита на вашиот i Phone 6s Plus/6 Plus/7 Plus/8 Plus од прегревање, краток спој и во текот на полнењето. ※【Ве МОЛИМЕ БЕЛЕШКИ】※ ① За i Phone 6s Plus/6 Plus, Компатибилен со традиционалните 3,5 мм осветлување слушалки или безжична Bluetooth слушалките за да слушате музика. ② За i Phone 7 Plus/8 Plus, работи САМО со Apple Airpods или други безжична Bluetooth слушалки.Не се компатибилни со i Phone молња слушалки или традиционален 3,5 мм слушалки.Оваа i Phone 6s Plus/6 Plus/7 Plus/8 Plus батеријата случај 8500mah е САМО за i Phone 6s Plus/6 Plus/7 Plus/8 Plus телефон, Не се работи за i Phone 6s/6/7/8 телефон. ※【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】※ 1 x i Phone 6s Plus/6 Plus/7 Plus/8 Plus Батеријата Случај 8500m Ah , 1 x Прирачник за Корисникот.Исто така ќе добиете 12 месеци по-продажба на услуги и 30-дена кавга-бесплатно враќање на услугата. ★Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако имате било производ проблем★.Карактеристики На Производот : . 1. Компатибилен со i Phone 6s Плус / 6 Plus / 7 Plus / 8 Plus (Не работи на i Phone 6s/6/7/8). 2. 4 LED моќ показатели покажуваат енергија статус на надворешни батеријата случај(25%50%75%100% ). 3. ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за Факултативна Излезна Контрола, i Phone 6s Plus/6 Plus/7 Plus/8 Plus употреба на батеријата Одделение А+ батерии со CE, и Ro HS сертификација. 4. 360° Целосна заштита за вашиот телефон е назад, аглите & страни од капки и влијанија, Не се вклучуваат телефон екран. 5. Smart батеријата случај интелигентно прекинете полнењето кога вашиот i Phone е 100% .Заштита на вашиот телефон батеријата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36