• Неодамнешно
Shanrya Тело Сликарство Бои, се Соочуваат со Сликарството Колекции Растворливи во Вода, Пигмент за Уметност Алатки за Уметност Резерви за рачно изработени Уметност за

Shanrya Тело Сликарство Бои, се Соочуваат со Сликарството Колекции Растворливи во Вода, Пигмент за Уметност

Buyers rating:
DEN 1800.00

Количина на стоки

Боја е чиста, лесна и не‑иритирачки.По внимателна мелење, пигмент е деликатна и нежна.Светли бои, лесно да се наслика, висок сатурација, можете лесно да се создаде различни шминка.Лесно да се отстрани шминка, во комбинација со шминка смена брише или чистење, масло лесно може да се отстрани шминка.Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Нерешено различни облици на слободно, погоден за ноќта на Вештерките носии и шминка, итн.Функција : 1. Боја е чиста, лесна и не‑иритирачки.По внимателна мелење, пигмент е деликатна и нежна.2. Светли бои, лесно да се наслика, висок сатурација, можете лесно да се создаде различни шминка.3. Лесно да се отстрани шминка, во комбинација со шминка смена брише или чистење, масло лесно може да се отстрани шминка.4. Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.5. Нерешено различни облици на слободно, погоден за ноќта на Вештерките носии и шминка, итн.Спецификација : Предмет Тип : Растворливи во Вода Тело Paint Attributes : Вода-Soluble Specifications : 10pcs/box Application : се Користи за Тело Сликарство Претстави, Фенси Облека Партија Опера Сликарство, Настава, Арт Перформанси Свадба Прослави Роденден Партии, Празнична Сликарство Топката Игри Cheerleaders, итн.Производ Складирање Метод : Избегнувајте Директна сончева Светлина, да се Избегне Сенка.Овој Производ е растворливи во Вода Боја бојата и Мора да Се Меша со Вода Пред Употреба.Пофини Прилагодување, Поголем Smearing Област, Подебели Прилагодување, на Помали Smearing Област.Производ Мерки на претпазливост : Деца помлади од 3 Години Треба Возрасни Упатства за Употреба, Избегнете Голтање.Пакет Листа : 1 x Тело Сликарство Paints1 x Прирачник за Корисникот Забелешка : Деца помлади од 3 години треба возрасни упатства за употреба, избегнете голтање.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Water-Soluble Body Paint
Attributes:
Water-Soluble
Specifications:
10pcs/box
Application:
Used for Body Painting Performances, Fancy Dress Party Opera Painting Teaching, Art Performance Wedding Celebrations, Birthday Parties, Festive Painting Ball Games, Cheerleaders, etc.
Product Storage Method:
Avoid Direct Sunlight, Avoid the Shade. This Product is a Water-soluble Color Paint and Must Be Mixed with Water Before Use. Finer Adjustment, the Larger the Smearing Area, the Thicker the Adjustment, the Smaller the Smearing Area.
Product Precautions:
Children Under 3 Years Old Need Adult Guidance to Use, Avoid Swallowing.
Package List:
1 x Body Painting Paints :
1 x User Manual  :
Children under 3 years old need adult guidance to use, avoid swallowing. :

Купувачи како што сакаат

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4

Единствен гребени избрише и полски на orifice ѕид.Заострените завршува овозможува непречено лесен влез бе

DEN 156.48
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76