• Неодамнешно
TOPINCN 10Pcs Аквариум 3 Начин Струење Контрола Вентил Пластични Риба Резервоарот Проток на Воздух Модератор Аквариум Воздушна Пумпа Додатоци

TOPINCN 10Pcs Аквариум 3 Начин Струење Контрола Вентил Пластични Риба Резервоарот Проток на Воздух Модератор

Buyers rating:
DEN 616.80

Количина на стоки

Поле НА ПРИМЕНА : Погоден за риба резервоарот и аквариум.Оваа риба резервоарот проток на воздух контрола вентил е добар производ за вас да се задржи риба.ФУНКЦИЈА : посебна струење регулирање вентил на аквариум е погодно за прилагодување на гас волумен на воздух пумпа.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со вентил за контрола рачка, тоа е погодно да се регулира струење низок до висок.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овој аквариум проток на воздух контрола вентил е изработен од квалитетни пластични материјали, тоа е издржлив и лесен за употреба.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : се Гарантира 100% враќање на парите, ако имате било незадоволство на квалитетот на стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние сме спремни да ви испрати нова стока или целосно враќање на средствата.Спецификација : Предмет Тип : Струење Контрола Вентил Материјал : Пластични Факултативна Боја : Бела / Жолта Количина : 10pcs Големина : Прибл. 4.5 2.3 x cm / 1.8 x 0.9 инчен поле на примена : риба резервоарот, аквариум Пакет се Вклучени : 10 * Струење Контрола Вентили .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и бе

DEN 431.76
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76