• Неодамнешно
12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови за Прехранбени Пакети,Врзивно Клипови Чип Клипови Х?

12 Парчиња Торба Клипови за Кеси Пластична Кеса Sealer со Рачка,Торба Запечатување Клипови за Отворен Кеси Клипови

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

[Издржлив Материјал] Пластични клипови се изработени од квалитетни PP пластичен материјал, издржлив и безбеден за употреба,торба клипови материјал кој безбедно за вас и децата да се користи,не е лесно да се наведнуваат или пауза,кујна клипови може да ги поддржи долго време да се користи. [Големина и Боја] Храна клипови за кеси доаѓа со различни големини,на 6 парчиња мала големина е околу.11 инчи/ 28 см во должина,на 6 парчиња голема големина е околу.13.7 инчи/ 35 см во должина,достапен во 3 различни бои на црвена,зелена и жолта испратени по случаен избор,со што торба запечатување клипови погоден за повеќето храна и кеси. [Хуманизирано се справи со дизајн] Снек sealer клипови се дизајнирани со рачка за кревање торба погодно, што чип клипови лесно да се transfer, можете да торбичката за запечатување клипови за надворешна пикник, на светли бои се направи врзивно клипови лесно да се најдете во фиока. [Храна Складирање] : Торба sealers се одлични за запечатување отвори пакети како што се замрзната храна, чипс, овес, колачи, овошје, брашно, леб, кафе, кафеав шеќер, итн. [Мултифункционален Храна Запечатување Клипови] Торба запечатување клипови се лесни за носење и чување на податоци, лесен за употреба, не се погодни само за кујна користење, но исто така и за надворешна употреба кампување, патување, пикник, храна за миленичиња и сл.Внимание : Што треба Пати торба устата,да ги Заклучуваат и се повлече заедно поклопецот линија.Притисни на цевката до крајот на торба.Завршена.Количина : 12 Парчиња пластична кеса sealer клипови храна запечатување клипови преносни снек sealer клипови за домашна кујна употреба, храна за складирање на свежа одржување.големина : 6 парчиња мали димензии е 11 инчен, 6 парчиња голема големина е 13.7 инч.Бои : црвена,жолта и зелена боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76
KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76
20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20