• Неодамнешно
uxcell Спирала Точка Plug Провира Допрете M6 x 0.75 Конец, Земјата Теми H2 3 Флејта, High Speed Челик ХСС 6542, Титаниум Обложена, Круг месо тело со Квадратни Крајот, 2 парчиња

uxcell Спирала Точка Plug Провира Допрете M6 x 0.75 Конец, Земјата Теми H2 3 Флејта, High Speed Челик ХСС 6542,

Buyers rating:
DEN 227.76

Количина на стоки

Спирала точка чешмите се нарекуваат и завртка-точка славини, погодни за обработка преку-дупка теми и длабоко дупка теми.Спирала точка допрете го е деформација на директно flute допрете.Материјал & Крај : High-speed челик алатка е одлична за општа намена апликации, нуди висока цврстина и цврстина.Спецификации : Тема големина : M6 x 0.На преку-дупка теми треба да се preferentially дупчење со спирала точка чешми.Сечење на нафта е за подмачкување, ладење и анти-лепење.Користење со допирање на нафта за да се добие повисок квалитет тема и повеќе трајни чешми.Титаниум слој за подобрување носат и топење на корозија, долг работен век.Топло Совети : Машина чешмите се предлага да се користи со допрете chucks со заштита од преоптоварување.Бидете сигурни да одберете соодветен сечење масло за комплексни допирање процес.Користење со допирање на нафта за да се добие повисок квалитет тема и повеќе трајни чешми.Универзална плоштадот месо тело е силен и издржлив.На преку-дупка теми треба да се preferentially дупчење со спирала точка чешми.Сечење на работ на директно flute е чудни да се формира агол, и чипови се празни напред заедно насока на храна.Тоа е лесно да се предизвика штета за нерамна сила ако машината чешмите се користи со рака.Опремен со директно флејта, високо сечење на работ на сигналот, и лесно да се ре-мелење.Посебните основни дизајн е релативно голем и може да носи сечење сила за висока јачина.78"; plug chamfer и десната страна конец за сечење.При изборот на сечење брзина, ве молиме да се разгледа допрете материјал, тип, конец за заби, дупка форма, ефективна дијаметар од дното дупка, за обработка на материјали и сечење на нафта .Тоа е лесно да се предизвика штета за нерамна сила ако машината чешмите се користи со рака.Опремен со висока јакост, брзо сечење брзина, јасно заб шема и долг живот.Посебните основни дизајн е релативно голем и може да носи сечење сила за висока јачина.Може да се користи со широк спектар на алатка за одржување на системите.Тоа е не се препорачува за рака употреба и електрични вежба прислушување. 3 директно флејта се земјата да се обезбеди надолна чип отстранување.При изборот на сечење брзина, ве молиме да се разгледа допрете материјал, тип, конец за заби, дупка форма, ефективна дијаметар од дното дупка, за обработка на материјали и сечење на нафта.Опремен со директно флејта, високо сечење на работ на сигналот, и лесно да се ре-мелење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

♥ 3 D VR Слушалки ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и може

DEN 1380.72
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76
20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76