• Неодамнешно
Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6 за Андроид Samsung S/20/10/9/8/Плус/Забелешка

Shxchen VR Очила Слушалки, Виртуелната Реалност VR Слушалки Очила за 3D Филмови, Видео Игри за iPhone 13/12/11/Pro/X/Xs/Max/XR/Мини/8/7/6

Buyers rating:
DEN 1380.72

Количина на стоки

♥ 3 D VR Слушалки - ги Подготвуваат VR содржина, само да се стави на вашиот паметен телефон во VR очила, и можете да уживате во вашиот сон авантура.Може да ви донесе најдобри извонредно визуелно искуство на 3 D vr очила. ♥ Компатибилност - VR слушалки е идеја за подарок за возрасни и деца.Покани вашето семејство и пријатели во 3 D VR светот.Таа поддржува паметни телефони со 4.7-6.8 инчи екран. ♥ Око заштита - 95% од леќа светлина, и анти-рефлексија и анти-сина светлина обложени леќи се користи за да се спречи око замор, и тоа е особено погодно за луѓе со nearsightedness и далекувидост да носат очила.Двете ученик растојание (ИПБ) и фокусна должина (FD) може да се прилагоди за да се прошири агол на гледање и совршено одговараат на фокусна должина. ♥ Лесни - VR Слушалки се едноставни и лесни, па тие може да се случи лесно, дома или на отворено.На прилагодливи headband можат да се прилагодат на различни главата форми, намалување на притисокот околу лицето преку прилагодување.Меки и удобни силикони носот влошки можат да се минимизира притисокот на лицето.VR Слушалки е исклучителен дар за возрасни и деца, повикувајќи вашето семејство и пријатели во вашиот извонредно виртуелниот свет. ♥ Service - Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим да ви послужи.Вашето задоволство е нашата најголема цел.Ние ви препорачуваме да земе пауза на секој половина час додека играте VR за заштита на вашите очи за да најголема мера. ♥ Совети за подобар VR искуство : 1. Прво, ве молиме отстранете ја заштитната фолија на објективот пред употреба.2. VR слушалки ние дизајниран може да бидат компатибилни со вашиот сопствен очила, и постојат два ученик растојание копчиња, која може да се прилагоди според вашите потреби.3. Ве молиме имајте предвид дека квалитетот на сликата зависи од апликација и решавање на вашиот телефон.Ние ви препорачуваме да изберете да се игра 720p или над апликации.4. Ние препорачуваме да ги леќа редовно.♥ Answer : ___________________________ Note : 1. На мат екран заштитник ќе влијае на квалитетот на сликата.2. Ние препорачуваме промена на вашата играта или видео на некој помек слика за да се спречи вртоглавица и вртоглавица.3. Поради температурна разлика, леќа ќе магла нагоре по користите за некој период на време, ве молиме да користите VR по еден период на време.4. Пред ставање на мобилниот телефон во VR слушалки, ве молиме исклучете го автоматското прилагодување на осветленоста прилагодување на вашиот мобилен телефон.5. Ако телефонот е поголем од 6.8 инчи, тоа не може да биде соодветен за VR опрема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и со нетрпение очекувам да в

DEN 1063.20
Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20
SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SKYROPNG Агол Чувари Бебе Доказ,Мебел Работ Агол Заштитник Јасно Меки Силиконски Табела Агли за Заштита на Безбедноста

【Мека така може да се купи со доверба.тоа е предност со антисолза слој кој обезбеди силна жилавост, Па н

DEN 359.76
WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4

Единствен гребени избрише и полски на orifice ѕид.Заострените завршува овозможува непречено лесен влез бе

DEN 156.48