• Неодамнешно
Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање Качување Коноп Јаже Нето Таванот Декоративни Мреж

Коноп Товар Нето Коноп Јаже Нето-Приколка Пребивање Нето Качување Мрежа Мрежи Пребивање Отворено Јаже Пребивање

Buyers rating:
DEN 1063.20

Количина на стоки

Ако имате други големина барања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и со нетрпение очекувам да вашиот одговор.Домашно милениче Качување Јаже Пребивање Оркестарот Птица Милениче Качување Јаже Нето Птица Играчки Товар Нето Јаже Мрежа Јаже Пребивање Нето Јаже Замав Јаже Безбедност Пребивање Безбедност Јаже Нето за Деца★★★за безбедност на децата нето можат ефикасно да се спречи децата глави, телото преку песната и здрав за внатрешна и надворешна балкон скалите се Обезбеди безбедна забава средина за нас и за нашите деца★★★Спецификација : Име на Производ : Коноп јаже net Safety нето-материјал : jute Protective мрежа големина : 1x1m , 1x2m , 1x3m , 1x4m , 1x5m , 1x6m , 2x2m , 2x3m , 2x4m , 2x5m , 3x3m , 3x5m , 3 X7m , 4 X4m , 4 X6m , 5 X5m(уредувачки)Безбедност јаже : дијаметар за : 6mm(0. ◆ Мултифункционален заштита нето : семејството балкон и скалило оградата балкон безбедност оградата анти-мачка скалите, падот заштита и други засилувања; на ѕид, дома, хотел тема партија, маса, кафе, книжарница, ресторан, декорација, виси и така натаму.15 во, на јаже е дебела доволно за да ви даде доволно безбедност.

Карактеристики на стоката

Product Name:
Hemp rope net
Safety net material:
jute
Protective mesh size:
1x1m , 1x2m , 1x3m , 1x4m , 1x5m , 1x6m , 2x2m , 2x3m , 2x4m , 2x5m , 3x3m , 3x5m , 3X7m , 4X4m , 4X6m , 5X5m(customizable)
Safety rope:
diameter about:
6mm(0.23 in)
mesh spacing:
8X8cm
Rope color:
jute color (other colors can be customized)
The woven mesh is suitable for indoor/outdoor use and can be used anywhere. :
Widely used ropes:
stairs, balconies, lofts, windows, gardens, climbing, swings, hammocks, suspension bridges, kindergartens, shopping malls, restaurants, amusement parks, clothing stores, hanging clothes nets, roof ceiling nets, decorative nets, plant protection nets , tunnel network, blocking animal nets, children's shatter-resistant nets, pet isolation nets, child safety nets, cat nets, etc.
Recommended size:
Photo wall:
rope thickness 3-6mm, mesh 8-12cm;
Clothes hanging net:
rope thickness 8-12mm mesh 8-15cm;
Decorative net:
rope thickness 6-20mm mesh 6-25cm;
Ceiling net:
rope thickness 10-20mm mesh 10-25cm;
Climbing net:
rope thickness 16-22mm mesh 12-25cm;
Protective net:
rope thickness 8-14mm mesh 8-12cm;
Plant climbing net:
rope thickness 6-10mm mesh 10-20cm ;
Warm Reminder: :
★Due to manual measurement, please allow 1-3cm error :
★The picture is for reference only, please refer to the object. Due to the different understanding of the spotlight and the color of different people, some color errors may occur, but within a reasonable range :
★Regularly check the safety net for safety hazards :

Купувачи како што сакаат

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76