• Неодамнешно
Филтер 125/250v Една Фаза 50/60Hz 10A Еден Биполарно CW1B-10A-L(040) EMI Универзалната за Медицинска Опрема Ниска Истекување Тековната Машини

Филтер 125/250v Една Фаза 50/60Hz 10A Еден Биполарно CW1B-10A-L(040) EMI Универзалната за Медицинска Опрема

Buyers rating:
DEN 299.76

Количина на стоки

Тоа е погоден за бело стоки со инвертер и инверторот за контрола на системот.и медицински посебни апликации (ниска истекување тековен) машини, трчање и други области.Високи перформанси еден биполарно една фаза напојување филтер.Универзална, компактен и лесно да се инсталира.Добар заеднички на владата и диференцијална режим за одбивање карактеристики.Се користи во повеќето дигитални уреди (особено префрлување напојување) за да се потисне постојани и повремени пулсот пречки.Карактеристики : Универзална, компактен и лесно да се инсталира.Високи перформанси еден биполарно една фаза напојување филтер.Добар заеднички на владата и диференцијална режим за одбивање карактеристики.Се користи во повеќето дигитални уреди (особено префрлување напојување) за да се потисне постојани и повремени пулсот пречки.Тоа е погоден за бело стоки со инвертер и инверторот за контрола на системот.и медицински посебни апликации (ниска истекување тековен) машини, трчање и други области.Spezifikations : Состојба : 100% Сосема Нов Оценет Напон : 125/250 V Работна Фрекфенција : 50/60 Hz Номинална Струја : 10 A Интерфејс Режим : тип Socket го Издржат Напонот Тест : 1450 VDC 2sec (линија до линија L да L) Издржат Напонот Тест : 1500 VDC 2sec (линија на теренот, L да G) Пакет Листа : 1*копче за Филтер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76
Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20