• Неодамнешно
Dtacke Игли Валчести Удар Лежишта 10 компјутери F4-10M 4x10x4mm Минијатурни Авион, Удар Топката Имајќи Axial Вратило Удар Топката Имајќи Хардверски Додатоци

Dtacke Игли Валчести Удар Лежишта 10 компјутери F4-10M 4x10x4mm Минијатурни Авион, Удар Топката Имајќи Axial

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Игли Валчести Удар Лежишта со Високи перформанси, ниско ниво на бучава, долг живот, донесува водород nitriding процес, висока затегнувачка цврстина. 4mm топката имајќи удар имајќи минијатурни топката имајќи, висока прецизност, брзо расте, долг живот, рамномерно оптоварување дистрибуира, може да се издржи висок удар товари.Стабилна карактеристика, висока сигурност, компактна структура, мала тежина и издржливи.Големината на стандардизација, со меѓусебно, лесен за инсталација и отстранување, лесен за одржување, Можат да го издржат и радијална и удар комбинација оптоварување.Лого перформанси е релативно senselessly на флуктуација на оптоварување.Висока прецизност, со голема брзина, носат мал.Стабилна карактеристика, висока сигурност.Компактна структура, мала тежина и издржливи.Мали frictional отпор, ниска потрошувачка на енергија, висока механичка ефикасност.Големината на стандардизација, со меѓусебно, лесен за инсталација и отстранување, лесен за одржување.Може да издржи и радијална и удар комбинација оптоварување.Лого перформанси е релативно senselessly на флуктуација на оптоварување.Спецификација : Сосема нов Материјал : Имајќи Челик Модел : F4-10 M Големина : 4x10x4mm Боја : златна, челик боја со Дијаметар од (Внатрешно) : прибл.4mm Дијаметар (Надворешно) : прибл.10мм Дебелина : прибл.4mm Количина : 10pcs Пакет се вклучени : 10pcs x удар имајќи.

Карактеристики на стоката

Brand new :
Material:
Bearing Steel
Model:
F4-10M
Size:
4x10x4mm
Color:
golden, steel color
Diameter (Inner):
approx.4mm
Diameter (Outer):
approx.10mm
Thickness:
approx.4mm
Quantity:
10pcs
Package included:
10pcs x thrust bearing :

Купувачи како што сакаат

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYPO 326-ЦАР ЦАР Wy Кралот Совет Почиста, 4

Единствен гребени избрише и полски на orifice ѕид.Заострените завршува овозможува непречено лесен влез бе

DEN 156.48
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36