• Неодамнешно
3 Пакет Firestick Опфаќа Далечински Случај, Firetv 2021 TV Remote Стап Случај, Firesticksticktv Силиконска Кожа Ракав Светат во Темно Сина, Зелена Црвена

3 Пакет Firestick Опфаќа Далечински Случај, Firetv 2021 TV Remote Стап Случај, Firesticksticktv Силиконска Кожа

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Компатибилен со оган stick 3-та генерација далечински најновите и нови дека премиерот во 2021 САМО.Лесно да се Стави.Светат во темница по инјектирање енергија преку табела светилка или изложување под светлата за долго време пред да ја употребите оваа сјај случај ќе го направи тоа сјај посветла во темнината.Спречување на детето од отворање на задниот поклопец и тоа играње неселективно.Спречување на детето од отворање на задниот поклопец и тоа играње неселективно; ефикасно спречување на гребење, испакнатини, вибрации, и паузи.Целосна Заштита - firestick далечински поклопецот е направен од висок квалитет со силиконска, на задната има анти-лизга текстура дизајн, тоа може да се заштити од случајно паѓање и додава контрола на далечинскиот управувач, да обезбеди поголема безбедност за поттикне firestick далечинското.Firesticktv 2021 ослободување Далечински се продава одделно.Пакетот Вклучува 3 опфаќа само.Дебелината е само право.Само на бои, Сјај Сина и Светат Зелено Светат во темница.Спречување на детето од отворање на задниот поклопец и тоа играње неселективно.Лесни силикони заштитни случај, од случаен капки.Се вклопува Како Ракавица.Оваа firesticktv2021 далечински корица вклопува удобно.Премиум Материјал -далечинскиот случај е специјално дизајниран за 2021 firestick се изработени од еко-пријателски силикони, мека и издржливи, безопасни за вашите миленичиња, деца и семејства. Грбот има не се лизга дизајн го прави овој случај обезбеди повеќе удобен зафат бар, shockproof, кожата-пријателски, трајни, перат, трајни и удобно.Други Бои НЕ сјај.Јасно може да се допре копчиња, без да влијаат на чувството на копчиња.Ефикасно спречување на гребење, испакнатини, вибрации, и паузи.И со едноставен ракав дизајн, оваа firetv ( 3-та генерација ) далечински поклопецот е лесно да се инсталира.Дебелината е само право.Ве молиме изложуваат под силна светла за време ако тоа не светат во темнина.Полесно да Го пронајдат firesticksticktv 2021 далечински покрие со светли бои, го прави ќе го најдете лесно да се направи можете да го лоцирате вашиот далечински брзо дури и во темнината на ноќта.Јасно може да се допре копчиња, без да влијаат на чувството на копчиња.И со едноставен ракав дизајн, оваа firetv ( 3-та генерација ) далечински поклопецот е лесно да се инсталира.Оваа firesticktv2021 далечински корица вклопува удобно.Совршено се Вклопуваат - Овој далечински случај се вклопува удобно и дебелина не е само право.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат