• Неодамнешно
Amcrest 4K Безбедносна Камера Систем w/ 4K 8CH Рое NVR, (8) x 4K IP67 Водоотпорна Бедем Купола & Куршум Рое IP Камери, 2.8 mm Објектив, Пре-Инсталиран 2TB Хард Диск, NV4108E-T2599EW4-2496EW4-2TB (Бела)

Amcrest 4K Безбедносна Камера Систем w/ 4K 8CH Рое NVR, (8) x 4K IP67 Водоотпорна Бедем Купола & Куршум Рое

Buyers rating:
DEN 23519.76

Количина на стоки

Amcrest е NV4108 E-ХС NVR доаѓа со Пре-Инсталиран 2 TB Seagate Sky Hawk Надзор Хард Диск (Поддржува хард дискови до 6 Терабајти), додека Кој 8 CH Снимањето, Најновите H. 265 Видео Компресија, Репродукција Метал Домување.Складирање да се Micro SD (до 256 GB), NAS, Локален КОМПЈУТЕР, & Amcrest Облак.IP8 M-T2599 EW има вграден микрофон за еден начин на аудио.Куполата Димензии (L*W*H) : 4.3 x 4.3 x 3.9 инчи.Куполата Тежина : 1.1 lbs.Куршум Димензии : 6.9 x x 2.7 2.7 инчи.Куршум Тежина : 1.1 lbs.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x 4 K 8-Канал Рое NVR со Пре-Инсталиран 2 TB Хард Диск (NV4108 E-ХС) 4 x 4 K (8 MP) Бедем Купола Рое IP Камери (IP8 M-T2599 EW) 4 x 4 K (8 MP) Куршум Рое IP Камери (IP8 M-2496 EW-V2) 2 x 4 PACK 60 Метри Cat5 Ethernet Кабли (4 PACK-CAT5 ECABLE60) 1 Година Гаранција Кога Купени од Amcrest.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

KidCo Пена Работ Заштитник, Сива

Дел од Безбедна Стап линија на лепило планината home безбедност на производи.Мека, перница за заштита теш

DEN 239.76
20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76
Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36