• Неодамнешно
20 Пакување 1/4 инчи ID Контрола Вентил за Аквариум Воздушна Линија Цевки, 2 Пат Воздушна Пумпа Контрола Вентили за Риба Резервоарот

20 Пакување 1/4 инчи ID Контрола Вентил за Аквариум Воздушна Линија Цевки, 2 Пат Воздушна Пумпа Контрола Вентили

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Изработен од пластика, тоа е издржлив, безбеден и не-токсични.Рачно контрола на протокот на кислород за регулирање на кислород рамнотежа во резервоарот.Лесно да се работи, само се поврзете на конекторот на воздухот цевки. 3/16 инчен (4mm) двонасочна аквариум проток на воздух контрола. 20 Пакување 1/4 инчи ID Контрола Вентил За Аквариум Воздушна Линија Цевки, 2 Пат Воздушна Пумпа Контрола Вентили за Риба Резервоарот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 Листови Чиста Боја на Злато Работ Цвет Хартија за Завиткување,Цвеќарницата Букет Материјали,DIY Занаети,Подарок

Заврши еден куп на исклучителна цвеќиња од себе и им даде на најдобрите подароци за вашата сопруга, мајк

DEN 335.76
Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Воздушна Пумпа Airpump Риба Воздушна Пумпа за Воздух Пумпа Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа Риба Резервоарот

Ултрамолчи дизајн, ниско ниво на бучава, се оптимизира потопна пумпа компоненти, правење на пумпа за вод

DEN 321.36
Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu Кочница Ролери PA03670-0001

Fujitsu PA036700001 Кочница Ролери За FI7 X60 & FI7 X80 Серија (PA036700001).Fujitsu PA036700001 Овие ролки одделни документи, како што

DEN 463.20